Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik MINDIG CSAK SZEXET...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik MINDIG CSAK SZEXET AKARNAK?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már naiv kislány, felnőtt nő vagyok. Csinos, tanult, talán még humoros és szórakoztató is.

De nem először futok bele, hogy jó néhány hétnyi randi után, ahol minden jól alakul, nevetve beszélgetve, lassan eljutunk a szexig is.

Persze ez az élmény mindig más, de szinte mindig jó. A pasik tákattannak a szexre és onnantól nem hódítanak, nem udvarolnak, azt hiszik csak ebből áll a "kapcsolat".

Sőt,ha szóba kerül egyáltalán jó pár hét után, hogy akkor párkapcsolatban vagyunk-e, szó szerint menekülnek.

S ilyenkor jön a "nekem most nem fér bele egy komoly kapcsolat".... meg a "még nem vagyok erre felkészülve".


EZ CSAK VELEM FORDUL ELŐ FOLYTON????


2014. nov. 5. 10:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Szia,rossz pasikkal,férfiakkal ismerkedsznem mindenki ilyen!Lehet a szépfiúk mind csa azt akarják de van olyan ffi is aki komoly kapcsolatot keres!
2014. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy az a nő szememben csak... Akit meglehet kapni 1het alatt,számomra se a szex a lényeg, DE nálam pl.csak érzelmi alapon lehet szex
2014. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
NEM
2014. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Miért nem interjúvolod meg a randipartnereidet idejében arról, hogy milyen kapcsolatot keresnek, mik a terveik?
2014. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A felhasználó ***** válasza:

"A pasik tákattannak a szexre és onnantól nem hódítanak, nem udvarolnak, azt hiszik csak ebből áll a "kapcsolat"."


Ha nálad ennyire egyoldalú egy kapcsolat, nem csoda hogy nem akar továbbmenni.

2014. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresgélsz. Egy csomó férfit ismerek, aki igen, vágyik a szexre is, de emellett biztonságot, kiszámíthatóságot, nyugis párkapcsolatot keres.

"Erotikus nyugalom" a kulcsszó. Szex és meghittség.


Amúgy ha néhány randi után lefekszel velük, és csak kefélés után kérded meg, hogy most akkor jártok-e... Miért nem kérdezed meg őket korábban, szex előtt?

2014. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Ha a 3. randin, ahol még semmi nem történt, hanem mondjuk étteremben ücsörgünk, előállok azzal, hogy én csak komoly kapcsolatot szeretnék, akkor vagy hülyének néz, hogy miért beszélek erről már idejekorán és elmenekül, vagy bólogat,hogy nyílván Ő is.

Amíg meg nem kapják, amit akarnak, azt mondják, amit tudják,hogy minden nő hallani szeretne...

2014. nov. 5. 10:58
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nem csak szexet akarnak, csak bizonyos nők ennél többet nem képesek nyújtani. Ezek szerint te sem.
2014. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Ki mondta,hogy néhány randi után lefekszem? AZt írtam,hogy néhány heti randizgatás után... mondjuk egy hónapnyi randi, ami takar kb 10-15 randit.

Felnőtt embereknél szerintem nem reális, hogy fél évig csak fogják egymás kezét a parkban.

2014. nov. 5. 11:00
 10/36 A kérdező kommentje:

Nyílván nem tudnék többet nyújtani.

A családom, a barátaim biztos kényszerből szeretnek.

Unalmas is vagyok, buta is, érzéketlen is.

Igazad lehet. Egy guminő lehetek valójában...

2014. nov. 5. 11:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!