Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal lassan 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal lassan 10 éve vagyunk együtt. Az évek múlásával egyre kevésbé kívánom a szexet. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy a párommal lassan 10 éve vagyunk együtt. Eleinte nem volt gond a sexuális életünkkel. De az évek múlásával egyre kevésbé kívánom a sexet. Pedig szeretem őt, most várjuk az első babánkat. Hetente 1x vagyunk együtt. Persze én azért hetente többször is kielégítem őt másképp, de attól félek, hogy egyszer elege lesz az egészből és elhagy. Ez miatt már több vitánk is volt. Kérlek segítsetek, hogy mi lehetne a megoldás. Köszi
2007. okt. 26. 13:04
 1/3 anonim válasza:
89%
Lehet mindig ugyan abba a sorrendbe pózba vagytok együtt próbálj valami újat bele vinni esetleg segéd eszközöket használni,egy kicsit pörgessétek fel az életeteket kis csínokat apróságokat bele vinni .és mond a barátnődnek h esetleg lecsen neked egy kis erotikus táncot híd el kívánni fogod a pasik erre be indulnak .sok sikert:D
2007. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
10 év után hetente 1- szer? Az jó! Mi 5 éve vagyunk együtt, és max. havonta 2-szer vagyunk együtt. Töbször nem igénylem a szexet.
2007. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem annyira rossz az a heti egy. És ha babát vársz, nem kell csodálkozni hogy esik a libidó. Főleg az elején és a végén jellemző, bár ez teljesen egyéni, van akinél a terhesség egészén.

Én is azt javaslom, kicsit változtassatok. Akár jó beszélgetések esténként, mindig legyetek őszinték, mondjátok el a másiknak hogy mit vártok, mi esne jól.

És ami még fontos a baba megérkezése előtt: menjetek el valahova kettesben pihenni. Egy hosszú hétvége, csak egymásnak. Ha meglesz a baba, erre már nemlesz lehetőség.

Szerintem őszinteség és figyelem, és minden helyerjön:-)

2007. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!