Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti komolyan hisztek ebben a pick-up-artist (PUA) kultuszban?

Figyelt kérdés

Nem tudom lehet velem van a baj de nőként a legtöbb - ott leírt - "tudományos tény" számomra felér egy jó vígjátékkal.


Ti komolyan ilyen agyonkomplikált dolgokkal próbáltok hódítani, működik ez bárkinek, de most komolyan ? :D


N



2014. nov. 15. 00:21
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
88%

oké kérdező:)

nézd meg azt az oldalt-férfihang shit teszt

és rájössz,hogy egy párkapcsolatban sokkal keményebben toljátok a szemétségeket és a veszekedések provokálását,ezért nem árt felkészülni,ha békés életet akarunk.

mert kis ku-rvákat felszedni a diszkóban tényleg nem nagy cucc,de a párkapcsolati játszmák kikezdhetik egy edzett férfi idegrendszerét is.

ezért nem árt soha sem tanulni és így kifogni a szelet a vitorlátokból.

2014. nov. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
Szóval te tanulod hogy mit hogyan csinálj egy párkapcsolatban... hát elég fura. El fogom majd olvasni és ha lesz legközelebb pasim majd bemagoltatom vele és kikérdezem ;)
2014. nov. 15. 01:42
 23/59 anonim ***** válasza:
83%

az nem fog menni..

mert ha jó tanuló,akkor ő fog irányítani nem pedig te:P

2014. nov. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolat nem egy távirányítós autó és egyébként sem bánom ha egy pasi dominánsabb egy kapcsolatban hiszen ezért pasi :P
2014. nov. 15. 01:52
 25/59 anonim ***** válasza:
Nekem Discoban sem ment soha. :(
2014. nov. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
#25 :(
2014. nov. 15. 02:21
 27/59 anonim ***** válasza:
Kell még hozzá egy jó adag színészi tehetség is...
2014. nov. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
#27 Sokan megjátsszák magukat de szerintem pont hogy nem kéne, mert egyik esetben sem vezet sehová kivéve ha csak szexet akarsz de akkor meg tényleg kihasználod csak a lányt :S
2014. nov. 15. 02:29
 29/59 anonim ***** válasza:
52%

"Sokan megjátsszák magukat de szerintem pont hogy nem kéne, mert egyik esetben sem vezet sehová"


Ez naivitás. A nők úgy vannak programozva, hogy nagybetűs férfi kell nekik. Határozott, magabiztos stb. Talán nem tudtad, de belül senki se olyan magabiztos, mint amilyennek látod. Kell egy kis színészkedés, különben mindenkit tutyimutyinak látnátok, és kihalna az emberiség.

2014. nov. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
#29 Az élethez - pláne manapság - kell egy kis önbizalom ha valaki vinni akarja valamire. Az pedig szerintem nem nagy elvárás egy férfitól hogy legalább egy kicsit ténylegesen higgyen magában ne csak megjátssza. Vagy tévedek ?
2014. nov. 15. 03:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!