Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti komolyan hisztek ebben a pick-up-artist (PUA) kultuszban?

Figyelt kérdés

Nem tudom lehet velem van a baj de nőként a legtöbb - ott leírt - "tudományos tény" számomra felér egy jó vígjátékkal.


Ti komolyan ilyen agyonkomplikált dolgokkal próbáltok hódítani, működik ez bárkinek, de most komolyan ? :D


N



2014. nov. 15. 00:21
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Ott a pont utolsó igy van,másodpercek alatt felmérnek,magas értéket kell mutatni folyamatosan.


Folyamatosan pásztázzák a pasikat.

2014. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Hát én örülnék ha valaki rajtam tesztelné mit tanult onnan.
2014. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
30%
off: Volt egy legjobb barátom, akiből majdnem a szerelmem is lett, mellesleg okos,kedves, helyes fiú, nagyon jól megértettük egymást, nagyon szerettem. Jött ez a hülye pua bolondéria, aztán elhitte magáról, hogy ő nyomi, senkinek se kell, értéktelen,aztán akárhogy bizonygattam,hogy nem így van,nem hitt nekem. Csak hogy "de a pua,na,ők majd megtanítanak, hogy legyek igazán jó". Ezen aztán annyi veszekedtünk, hogy mindennek vége lett köztünk. Szóval ha meghallok ezt a mozaikszót, ölni tudnék...nyomiság sztem, ha hozzám jönne így oda egy srác, sztem elfutnék tőle jó messzire...idétlenség
2015. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim válasza:

Lányok lányok!!! És srácok, nem mondták nektek hogy lányoknak csak az életetek árán beszéljetek a puáról?! ;)


Üdvözlöm a hölgyeket, és itt rögtön szeretnem megcáfolni azt a felvetést miszerint ez fizetős.


Ja Mex-ék nagyon a zsebüket tömik. Szívük joga. Ráadásul ami nem a 800.000-es 6 hónapos tréning az nem ér semmit kivéve a PuaCamp de az is 200.


Elárulom hogy minden nőre működik, csak ezt nem szabad elmondani nekik. Tudjatok hasonló ez mint a strandon, sokan a vízbe húgyoznak, de ha ti srácok beszéltek a puáról a csajoknak az olyan mintha a rajtkőről húgyoznátok a vízbe. Amíg nem tudják addig jó. Ugyanis senki nem veszi jó néven ha úgy érzi/tudja 1 játszadoznak az érzéseivel 2 ha ezt még előre meg is mondják nekik 3 ezután az egó fellázad. Semmi gáz erre is van ám módszerek, de ez pusztító a lányokra nézve.


Kedves kérdező, kedves lányok, fogjatok fel ez az egész azért alakult ki mert szeretünk titeket, és szeretnénk ha ez kölcsönös is lenne. De alapból nem úgy működnek a dolgok ahogy kéne. A legtöbb srác önbizalom hiányos, fogjuk fel, értsük meg.


Nem ellenetek van, nem fekete mágia, értetek van.


Azért hogy minden fiúból FÉRFI váljon. Olyan akibe majd szerelmesek lehettek. Leányálomnak hangzik, és az is.


De ehhez az kell hogy a varázslatot ne fedjétek fel, olyan ez mint a bűvészet, amíg nem tudod a trükk ámulatba éjt elvarázsol, hiszel a csodákban, amint megtudod, hogy működik, elvész a varázs, hirtelen kipukkad a lufi és megszűnik a csoda.


A csodát szerelemnek hívják, és egy csodálatos ajándék, kérdem én Bűn-e ha megtanuljuk létrehozni?


22/F

2015. ápr. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Isten vagy! :)
2015. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Ez működik tényleg. Akik kitalálták azoknak bejött, jól megélnek a szerencsétlen férfiak butaságából.

Amúgy persze egy hatalmas nagy baromság az egész.

2015. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy hiszünk. Remek kapitalista találmány a teljes profitszerzés érdekében.
2015. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Egy olyan világban, ahol a gyerekeket arra nevelik, hogy édes gyerekem, majd eldöntheted, ha felnősz, hogy férfinek vagy nőnek születtél-e agyban és kikhez vonzódsz ténylegesen... talán tényleg szükséges elmagyarázni az alapfogalmakat valakinek. Szívem szerint az összes siránkozó, vézna "fiúcskát" beíratnám valami okításra.
2015. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már abba ezt a kisfiúzást, mert esküszöm, hogy az okádás jön rám tőle!
2015. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!