Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van bűntudatom? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bűntudatom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Májusban átmentem egy másik iskolába. Az egyik osztálytársam belém szeretett, de én mondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, maradjunk csak barátok. Ő erre azt válaszolta, hogy rendben, de továbbra is hajtott engem, feltűnően, ölelgetett. Egész nyáron nem találkoztunk. Szeptemberbe megismerkedtem a legjobb haverjával. Nagyon megtetszett nekem, szoktunk beszélgetni is. Elmentünk bulizni tegnap, és összetalálkoztunk a sráccal meg a haverral. A srác akinek tetszem, kb le sem sz*rt, két szót ha szólt hozzám, táncolni se jött oda, én meg nem fogok utána futni. Ellentétbe vele, a haverja odajött hozzám, és táncoltunk. Mondta, hogy nem tudja elhinni hogy nincs barátom, mert nagyon szép vagyok, meg elhívott randizni. A srác nagyon berágott, flegma, bunkó volt mindenkivel, meg szomorú is volt. A haverja meg köztem semmi nem volt egyébként, nem csókolt meg, csak a kezemet fogta, meg hozzábújtam mikor leültünk.

A srác most se velem nem beszél, se a haverjával. Olyan bűntudatom van, nem szeretném, hogy összevesszenek miattam, Én a srácnak már a kezdetek kezdetén megmondtam, hogy csak barátként tekintek rá, de ezt úgy látszik nem tudja felfogni.

Mit kéne tennem? Beszélnem kellene a sráccal? Mit mondjak nekiM


2014. nov. 16. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet nem fogsz ennek a válasznak örülni, én is voltam már ilyen helyzetbe és hagytam a srácot, pont ezért, mert nem szerettem volna, hogy összevesszenek miattam. Pedig az én esetem még jobb is volt, mert megbeszélte a két srác, hogy úgymond "válasszak" és nem lesz köztük vita. Ennek ellenére én nem tettem ki a barátságukat ennek a próbának. A mai napig tartom mindkettőjükkel a kapcsolatot, ez az eset kb. 5 éve lehetett és azóta sem bántam meg a döntésemet, habár abban a pillanatban nagyon rosszul éreztem magam, mert az egyik srác nagyon tetszett, viszont összességébe nem ért annyit, hogy miattam legyen vége egy gyerekkor óta tartó barátságnak.


22L

2014. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!