Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Megnéztem a párom egyik üzenetét, és egy lánnyal beszélgetett szexuális dolgokról. Tudom hogy rosszul cselekedtem mert ez bizalmatlanságra vall. Bánom is már meg jobb lett volna nem tudni róla. Ezért most nem tudom mit kellene hogy tegyek.

2014. nov. 17. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Rákérdezel tőle, hogy szokott-e lányokkal beszélgetni szexuális dolgokról. Ha letagadja látni fogod. Aztán vagy elmondja mi van vagy nem.
2014. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ciki
2014. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy a hüvelygombáról beszélgettek, vagy arról, hogy fogják szerteszét dugni egymást. Kevés az infó.
2014. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
várj, lépj be többször, figyelj... ha ártatlan beszélgetés akkor fölösleges lebuktatnod magad, ha megcsal akkor meg majd jól rájössz és dobod a pi...ba
2014. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ciki, de még nem is tudja hogy megnéztem.
2014. nov. 17. 22:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hüvelygombárol.
2014. nov. 17. 22:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Inkább arról hogy mit csinálnának egymással.
2014. nov. 17. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:

-.-

omfg

2014. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!