Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi kollégám, de elég érdekesen viselkedik, van hogy kedves, van hogy beszólogat, mivel nem közösen dolgozunk csak egy irodában alig tudunk beszélgetni, én nem tudok úgy helyzetet kialakítani h direkt odamenjek, ő nem keres. Úgy érzem h megbántottam viszont van, hogy kedves, de pl ma is beszólt elég csúnyán. Meg van hogy elül mellőllem ha épp odaülök mellé, meg van hogy dobálja a kukámat...érdekes egy 25 évestől sztem, pl ha egy buszon utazunk sem jön oda. Mindenkivel máshogy viselkedik, én is, mert ugy érzem h már rohadt sokszor próbáltam közeledni felé, de lehet h mégse jött le neki h kéne nekem. Pedig dumáltak rólunk mások h bejön nekem, erre azt reagálta h válogatok.:/ Más lányokkal viccelődik, flörtölget haveri szinten, engem meg mintha kerülne vagyis tuti kerül, van h rám se néz, ha hozzászólok meg csak bólogat kb. Tudom h itt nem oldódik meg a problémám, de férfiaknál ez miért van, hogy így viselkednek?
2014. nov. 27. 21:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok mondjuk, de... ha vki tetszik nekem, pont ezt csinálom vele :S És ne m azért, mert bunkó vagyok, hanem mert van, hogy képtelen vagyok ránézni a srácra, aki tetszik, mert zavarban vagyok. Mert félek, hogy elbénázok vmit. Máskor, ha kicsit oldottabb vagyok, akkor közvetlenebbül tudok viselkedni. De van, hogy egy percen belül váltás van. Nem tudom, hogy miért, de ez van. Talán nála is. Vagy nem, és tényleg nem érdekled.

(22/L)

2014. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Te meg gondolom féltékeny vagy?
2014. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 RRR ***** válasza:
hát ne légy vele rideg megzavarod,/elbátortalanítod szegény párát/,légy kedves,mosolygós érzéki,de ne vidd túlzásba
2014. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni,amit most írok,de óriási ívben leszar téged!Ha bejönnél neki,nem így viselkedne,ezt biztosra veheted.Mikor engem fel akart szedni egy illető,folyamatosan flörtöltünk egymással,és éreztem,hogy megvan az a bizonyos szikra.Az más tészta,hogy azóta kipipált a noteszban,és már gyakorlatilag átnéz rajtam,tehát tudom,mi a pálya.Szóval ne reménykedj szerintem!
2014. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Féltékeny voltam, de már nem...azzal a nővel nagy bakot lőne, túl jó ember ő hozzá, minden rosszindulat nélkül.
2014. nov. 27. 21:46
 16/36 A kérdező kommentje:
Jó de ha leszar, miért fordul el, ha pl a buszon találkozunk, meg miért szól be? Mert ha vkit leszarok átnézek rajta, nem a figyelmét akarom felhívni a bunkóságaimmal, utána meg kedves velem, érdekes h váltogatja a kettőt.
2014. nov. 27. 21:48
 17/36 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértés volt az az amit te a fejedbe vettél, nincs közöttük semmi
2014. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Kik között nincs semmi?
2014. nov. 27. 21:51
 19/36 anonim ***** válasza:
Akire te hajtasz pasi, és lány között
2014. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Tudom, de attól még velem sincs a srác, és nem is közeledik.:/
2014. nov. 27. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!