Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi kollégám, de elég érdekesen viselkedik, van hogy kedves, van hogy beszólogat, mivel nem közösen dolgozunk csak egy irodában alig tudunk beszélgetni, én nem tudok úgy helyzetet kialakítani h direkt odamenjek, ő nem keres. Úgy érzem h megbántottam viszont van, hogy kedves, de pl ma is beszólt elég csúnyán. Meg van hogy elül mellőllem ha épp odaülök mellé, meg van hogy dobálja a kukámat...érdekes egy 25 évestől sztem, pl ha egy buszon utazunk sem jön oda. Mindenkivel máshogy viselkedik, én is, mert ugy érzem h már rohadt sokszor próbáltam közeledni felé, de lehet h mégse jött le neki h kéne nekem. Pedig dumáltak rólunk mások h bejön nekem, erre azt reagálta h válogatok.:/ Más lányokkal viccelődik, flörtölget haveri szinten, engem meg mintha kerülne vagyis tuti kerül, van h rám se néz, ha hozzászólok meg csak bólogat kb. Tudom h itt nem oldódik meg a problémám, de férfiaknál ez miért van, hogy így viselkednek?
2014. nov. 27. 21:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Hogy közeledjen? De most komolyan
2014. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Akkor most ideje kinyitnod a szemed,és észrevenni,hogy nem érdekled!Ha érdekelnéd,akkor lépne.Tudom,mert aki akar valamit,az megtalálja a módját,hogy elérje a célját.
2014. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, én is elég közömbös vagyok, ha valaki érdekel
2014. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Én is pont vele vagyok közömbös de minden nap megfogadom h ùjra próbálok kőzeledni, da pl ha odajönne beszélgetni, tud 1-2 dolgomról ha érdeklődne felőlük az életemről, ne menjen el mellőllem hanem inkább legyen mindig mellettem. Mert én ha odamegyek hozzá és ő arrébb áll, v odaülök mellé de ő elül, akkor mégse parancsolhatok rá, nem láncolhatom magam mellé, hisz azt szeretném h önszántából legyen velem.
2014. nov. 27. 22:23
 25/36 anonim ***** válasza:
Szerintem fél a közelben, mert én ilyen helyzetben ezt szoktam sajnos tenni, félek a közelében lenni annak akit szeretek
2014. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Hát ne féljen, mert én tényleg nagyon megkedveltem de már szinte rettegek h tényleg nem lesz köztünk semmi és mindent csak beképzeltem bár sztem nem képzelődtem akart ő csak nem tudom mennyire h akar e még...
2014. nov. 27. 22:36
 27/36 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, akar, de nézd az ő helyzetét is, társak vagytok lehet ezt is figyeli
2014. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Á nem érdeklem, ma egész normális volt, de megint elült mellöllem mivel X mellé akart ülni, na mindegy a csaj csak hülyítette/ hülyíti de ezekszerint ennek a srácnak az kellett volna h még mikor közeledett felém kb rajongjak érte miközbe nem is ismertem, most h tudom milyen normális meg már csinálhatok bármit szinte akkor se érdeklem. Amugy szimpla diákmeló nem hiszem h a munkatársi viszony meghatná, akkor más nővel se viselkedne máshogy. Pedig összeillenénk az életvitelünk meg személységünk alapján legalábbis biztos, a többi meg már nem fog kiderülni több mint valószínű.
2014. nov. 28. 20:06
 29/36 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom,azért annyit mondhatok neked,hogy keress olyant aki megbecsül és légy vele boldog,sose a külső alapján szeress valakit,mert az nem szerelem,csak vonzalom
2014. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az h őt nem a külseje miatt kedveltem meg hisz akkor az első pillanattól fogva kellett volna mert baromi jó pasi, de ahogy megismertem rájöttem h nem csak h jó pasi hanem egy nagyon jó ember olyannyira h nem is hittem h létezik ilyen rendes ember a földön.
2014. nov. 28. 22:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!