Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi kollégám, de elég érdekesen viselkedik, van hogy kedves, van hogy beszólogat, mivel nem közösen dolgozunk csak egy irodában alig tudunk beszélgetni, én nem tudok úgy helyzetet kialakítani h direkt odamenjek, ő nem keres. Úgy érzem h megbántottam viszont van, hogy kedves, de pl ma is beszólt elég csúnyán. Meg van hogy elül mellőllem ha épp odaülök mellé, meg van hogy dobálja a kukámat...érdekes egy 25 évestől sztem, pl ha egy buszon utazunk sem jön oda. Mindenkivel máshogy viselkedik, én is, mert ugy érzem h már rohadt sokszor próbáltam közeledni felé, de lehet h mégse jött le neki h kéne nekem. Pedig dumáltak rólunk mások h bejön nekem, erre azt reagálta h válogatok.:/ Más lányokkal viccelődik, flörtölget haveri szinten, engem meg mintha kerülne vagyis tuti kerül, van h rám se néz, ha hozzászólok meg csak bólogat kb. Tudom h itt nem oldódik meg a problémám, de férfiaknál ez miért van, hogy így viselkednek?
2014. nov. 27. 21:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy jó ember?
2014. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Hát azért ez egyértelmű, mindenkinek segít kérés nélkül, művelt, okos, kedves, intelligens, udvarias. Ő a légynek nem tudna ártani. Emellett nem dohányzik, nem piál, ápolt, és jól is néz ki. Egyszóval a tökéletes pasas, legalábbis nekem, de sztem sok nő álma. Nem hittem, hogy létezik ilyen srác, de van.
2014. nov. 30. 18:43
 33/36 anonim ***** válasza:
Milyen a pasi mesélj:)
2014. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Ha visszaolvasod amiket írtam, rájössz! ;)
2014. dec. 3. 18:44
 35/36 anonim ***** válasza:
Úgy értem külsőleg :)
2014. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Ő a világ legjobb pasija, helyes, magas, és erős :D izmos, de nem túlzottan, pont jó úgy ahogy van.:) De nyilván nekem tökéletes, különben nem érdekelne.
2014. dec. 3. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!