Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nincs hozzá gusztusom?

Figyelt kérdés

Pasim,aki 38 éves férfi, pár napra leutazott hozzám. Viszont a 3 nap alatt egyszer sem tusolt le becsületesen,csak a kagylónál mosdott meg,max.derékig.

És így akart szexelni...


Onnan tudom,hogy nem tusolt,hogy minden száraz volt, még gőzt se hagyott maga után,de hallottam is,hogy a víz csak a kagylóba folyik. Máskor ,mikor elküldtem tusolni,legalább megtette,de mostanában mintha nehezére esne, duzzogva bemegy ugyan a fürdőbe,de nem tusol le.

Nem tudom,hogy mondjam el neki,hogy egyszerűen nincs így hozzá gusztusom. Nem ilyennek ismertem meg, lassan egy éve együtt vagyunk,ez csak mostanában tűnt fel.


2014. nov. 30. 13:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Na jó...EZ durva.
2014. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#8


Mi neki sem. Bár nem szól be senki, de nagyanyám mindig "szól neki" árnyaltan hogy ne legyen megalázó és még baj se legyen belőle.


Fürdeni kell. Egyedül egy nemzetiség van akinél tűrhető a fürdés elhagyása, de ők eltérő kutúrában élnek

2014. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem mindenki izzados. Ha neki eleg heti 1 furdes, legyen.
2014. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 ez nem arrol szol, hogy valaki izzados-e. a huvely eleg erzekeny dolog es ha valaki beleteszi a koszos branert, abbol bizony fertozes is lehet. Azert az ember megy wc-re es pisiles elott sokszor piszkos kezzel fogdossa a peniszet, plane az, aki ennyire nem ugyel a higieniara. Plusz ha maskor nem, legalabb szex kozben leizzad az ember. Sokkal jobb erzes valakihez ugy odabujni, hogy tiszta, mint hogy 3 napi kosz van rajta (meg ha konkretan nem is budos)..
2014. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Miért nem tusoltok le együtt?!?

Az anyja nyilván nem tanította meg gyerekkorában, tanítsd meg neki Te! A közös tusolással megszereti a műfajt és később egyedül is fog. A közös tusolás során pedig alaposan megmoshatod, hogy legyen gusztusod a szexhez.

Végül: SOHA ne zsarolj szexmegvonással!

2014. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15


Egyszemélyes pici kádban vagy zuhifülkében ez nem olyan egyszerű ám

2014. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Külön poén, sok nevetésre alkalmat adó körülmények, amiket izgalmas dolog közösen áthidalni...

2014. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17


Ez igaz mondjuk :) Ha van olyan akivel lehet az jó, de többség nem ilyen tolráns. Én meg enyhén dagadék is vagyok szóval pláne nehezen férnénk el

2014. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos, és az igénytelenség netovábbja, amit csinál.

Hány éves vagy?

2014. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
30 vagyok....
2014. nov. 30. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!