Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtartanátok az esküvőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok az esküvőt, ha kiderülne, hogy a vőlegényetek megcsalt a legénybúcsún?

Figyelt kérdés
Nem volt szex, csak táncoslánytaperolás meg csók.
2014. dec. 4. 09:07
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
17%

Ez még nem megcsalás már bocs.

Ha pedig minden házas férfi megtudná mi folyt a felesége lánybúcsúján akkor 80%-uk biztos azonnal beadná a válópert.

2014. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ez simán belefér.

A szex nem férne bele, de ez szerintem belefér.

2014. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Nem megcsalás, hogy más nőt fogdos meg csókol? Ez most komoly?
2014. dec. 4. 09:13
 4/48 anonim ***** válasza:
26%

Ez legénybúcsú?!?!


Tudnék mesélni milyen legénybúcsúkban voltam eddig. Hát ez a teperolós buli azokhoz képest totál szoft buli volt.

2014. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
29%

...

Legénybúcsúkon előfordul hogy vannak táncoslányok, az hogy megsimogatta kapott esetleg öltáncot, az előfordul ha ilyen meglepetést kap a barátoktól...

Csók volt az már kicsit kellemetlenebb, de ha kapott egyetlen szájra puszit és nem egész este ment a nyelvezés, akkor szerintem nincs miről beszélni...


Nem vonnék le ebből messzemenő következtetéseket, hogy egyébként egy hűtlen fa*z lenne..

2014. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
39%

Én nem tartanám meg az esküvőt, ha a vőlegényem más lányokat taperolna, bár vőlegényem sose lesz, mert heteró vagyok.


19/F


Elsőnek pedig igaza van.

2014. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


A barátom nővére nemrég ment férjhez, és náluk is volt a legénybúcsún vetkőzős lány, és a leánybúcsún is volt fiú. A vőlegény konkrétan a lány melleiről nyalogatta a tejszínhabot...

Engem ez nagyon kiakasztott. Az ő esetükben pedig egymást bíztatták, hogy még most utoljára csináljanak mindenféle hülyeséget. Nem értem ezt a gondolkodásmódot. A házasság szerintem nem egy olyan dolog, ami előtt még bármit lehet csinálni, nem egy büntetés.

Tehát én teljesen megértem,hogy elgondolkodtál a folytatáson. Barátom szintén úgy látja,ahogy a nővéréék,én pedig maximálisan ellene vagyok. Ha szeretnek, ne nyalogasson a leendő férjem más csajokat...

2014. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
31%

Legénybúcsún szerintem nem az.

A Csók tényleg nem kellett volna, de a fogdosás nem megcsalás ilyen esetben !

2014. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
40%
Mindenesetre ez még mindig semmi ahhoz képest amikor egy menyasszony egy chippendale táncos farkáról szopja a tejszínhabot.
2014. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem is belefer 1legenybucsuba,de ha dobod emiatt vonulj zárdába
2014. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!