Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtartanátok az esküvőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok az esküvőt, ha kiderülne, hogy a vőlegényetek megcsalt a legénybúcsún?

Figyelt kérdés
Nem volt szex, csak táncoslánytaperolás meg csók.
2014. dec. 4. 09:07
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
51%
Meg, és utána én játszanék az orra előtt egy másik pasival:D Aztán ha hápog, meg üvöltözik, akkor kedélyesen emlékeztetném a meóriájára:D
2014. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez értékrend kérdése. Nálunk nem fért bele hogy mással csókolózzunk sem az együtt járásunk, sem a házasságunk alatt és ez alól nem kivétel az sem, hogy "de hát most legény/lánybúcsú (karácsony, szilveszter, szülinap, vasárnap) van, most csak szabad ezzel-azzal csókolóznom".

Mi mindketten elgondolkoztunk volna a továbbiakon, ha bármelyikünkről kiderült volna, hogy mással csókolózott.

Egy fülig szerelmes vőlegény, vagy menyasszony nem csókolózik másokkal az esküvője előtt főleg akkor ha tudja, ezzel megbántaná a másikat, ha valahogy a fülébe jut.

2014. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, a helybéli válóperes ügyvédnek igen nagy karácsonya lesz..

Dícsértessék!

2014. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%

Látom megjelentek a pártfogók is, értékrend kérdése...

De minek tartani legény lánybúcsút...

Azt hogy lemegyek pár haverral esküvő előtt sörözni, vagy a lányok összeülnek valamit csinálni az nem legény és lánybúcsú!

aki ilyet tart az tudja hogy ott több történik, nem fér bele az értékrendedbe, nem tartok ilyet...

de látom sok barom van itt az oldalon is...

2014. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg az én értékrendembe se férne bele, de ennyire egyszerű, akkor nem tartok, ha a másik félnek nem tetszik ellehet menni nem egymást keressük...

De ezt nem utána kell tisztázni hanem előtte!!!!!!

2014. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
34-es, még össze sem házasodtak, így nem sokat szakítanak a válóperes ügyvédek az idén. :D
2014. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

35-ös válaszoló,


az emberek különbözőek, más gondolkodással. Azért nem kell bunkózni, mert máshogy látják a dolgokat.


Nekem pl. a lánybúcsú témakörébe tartozik, ha a lányokkal beszélgetnénk, szépülnénk. Nem tipikus, de az én lánybúcsúm lenne. :)

2014. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Noydra ***** válasza:
100%

36: Ja, azért szakítsanak akár több évi járás után, mert az egyik akar tartani, a másik meg nem.:D

Te beszélsz értékrendről, akinek a legfurcsább.

Biztos az lenne a normális, hogy ha az egyik fél nem akarná, akkor a másik kidobja.

Nem ám akkor egye fene nem tart ő se.

Mert hát ez egy elengedhetetlen dolog az életben, hát biztos mindenki megdöglik, ha nem élheti át ezt az amerika generálta agyfaszt.

2014. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

35-ös, nem minden lány és legénybúcsú úgy zajlik, hogy táncosfiú, táncoslány, smároljunk, fogjuk meg a farkát, mert most ezt kell, mert ez a divat. Ezt tapasztalatból mondom, legalábbis a lánybúcsúkkal kapcsolatban.

Amelyik lánybúcsún voltam, mindig kifejezetten kérte a menyasszony, hogy vetkőzős fiú ne legyen. Volt ahol fel sem merült. Vicces feladatok voltak, buli, meg evés, meg ivászat hajnalig.

Jó, persze legénybúcsún még nem voltam, így nem mondhatom biztosra, de ahogy tudom, ott sem mindig táncoslányos k*rvás buli van.

Ez is értékrend kérdése. Kinek mi fér bele.


Nekünk egyébként nem volt semmi ilyen búcsúnk, mert feleslegesnek tartottunk, a lagzira tartalékoltuk az energiát, hogy jót bulizzunk.

De elhiheted, akiknek volt sem feltétlenül úgy zajlott, mint az itt leírtak.


Egyébként azzal sincs semmi baj, ha van csók, van taperolás, vagy akár szex, vagy bármi, csak akkor olyan partnert válasszon az ember egy életre, aki ugyanígy gondolkozik és ezt tolerálja.


Valószínű, ha az én férjem tud meg olyat rólam, hogy csókolóztam valakivel csak az alkalom kedvéért, úgy kivág, mint macskát szarni, de mi erről ugyanúgy gondolkozunk, ezért nem is volt ez vita tárgya köztünk soha.

Erre mondom, hogy értékrend kérdése és ez olyasmi, hogy nem lehet a sajátunkat másokra kényszeríteni, sem rábeszélni.

2014. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Secret89 nehogy agyvérzést kapj. Tàn Te lennél a kérdező vőlegénye vagy mi bajod van?
2014. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!