Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtartanátok az esküvőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok az esküvőt, ha kiderülne, hogy a vőlegényetek megcsalt a legénybúcsún?

Figyelt kérdés
Nem volt szex, csak táncoslánytaperolás meg csók.
2014. dec. 4. 09:07
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tart legény meg lány búcsút, ez nem egy kötelező dolog esküvő előtt, vannak emberek akik így gondolkoznak mint te, férfiben is, és ők nem tartanak, ez ennyire egyszerű!
2014. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
96%

KErdezek valamit 50-60evvel ezelött volt ilyen hogy legénybúcsú vagy Ez is Amerikábol atvett xar?

Amugy Valentin nap se régóta divat, ugye?

Én ugy vettem észre amit a magyarok lemajmolnak az Amcsiktól szerintem az mind elég balfax modon sül el,nem?

2014. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem férne bele, de ezzel a leendő vőlegényem is tisztában lenne és remélhetőleg nem tenné meg.


Ha mások mesélték neked a sztorit, akkor azért lehetnek ferdítések. Például lehet csak egy szájra puszi volt, lehet több.

A vőlegényeddel beszéltél?

2014. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
1%
Úristen, milyen gáz vagy, kérdező...a múltban ragadtál ahol tilos az utcán csókolózni stb... Örülj neki, hogy van aki feleségül vesz ilyen mentalitással, nekem egy ilyen kifeszült, gyerekes, túlkomoly nő nem kéne az biztos...tuti Te az a fajta vagy aki azon is kiakad, ha az utcán megnéz valalkit a párod...a párodat meg nem értem, hogy hogy tud veled lenni, én rendkívül utálom a bezártságot, pont akkor lépek félre amúgy meg már csak tiszteletből is nem teszem meg csak legyen olyan a nő, hogy okkal lehet tisztelni...
2014. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
0%
Erényövet szerezz be+nyakörvet pórázzal Te kis domina
2014. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
23%
Na és mivan, ha tenyleg ismer és azt hitte, azért nem mondod neki, hogy mit csinálhat, mert most az életben egyszer végre megengedted? Annyira rühellem ezt a szöveget: "tudja jól, mert ismer". El tudom képzelni, hogy mar alig beszélgetsz vele, mert mindent tud rólad és már nem is kell szóba se hozni semmit. 4Év alatt hányszor csalt meg?
2014. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nálam nem férne bele az ilyesmi. Egészen egyszerűen azért, mert a házasság nem börtön és nem is kivégzés amire visznek. Ráadásul (ideális esetben) önként és örömmel vállalom. Hűséget készülök fogadni és hűtlenséggel ünneplem? Ez miért normális? Akkor ezek szerint, az addig eltöltött idő sem ér lóf_szt sem, alapjaiban inog meg a bizalmam. Mert bármikor lehet ürügyet vagy okot találni a félrelépésre. Sőt igazából az sem kell hozzá. Aki kalandozni akar ne házasodjon. Úgy gondolom, ha tényleg szeretünk valakit, akkor nem bántjuk meg. Persze senki sem tökéletes, de szándékosan sem szóval, sem pedig tettel nem akarjuk bántani, sőt éppen ellenkezőleg. Ennek pedig visszafelé is ugyanúgy működnie kellene. Most normális emberekről beszélek, nem gerinctelen érzelmi nyomorékokról és pszichopatákról.
2014. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 Noydra ***** válasza:
100%

Tudom én most itt minimum buzee leszek, hogy 19 éves fiú/férfi kombináció létemre a legény és lánybúcsút egy emeletes fa.s.zságnak gondolom.

De most őszintén van értelme?

Mégis mi? Ha annyira akarna a vőlegény egy kiélt qúrvát fogdosni, megtehetné akármikor, minek ez a szar?

Adja egymásnak úgy a "boldogító" csókot a 2 fél, hogy tegnap az ellenkező fél prostijait nyalták vele?

Tényleg hihetetlen jó lehet.


Én inkább olyan legénybúcsút tartanék, hogy széttépem meg iszom az agyamat, aztán reggel nem szánalommal vegyes szégyennel, hanem hányingerrel tudok a menyasszonyom szemébe nézni...

2014. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
0%

Cradle of Filth

Akkor nyilván ti nem tartotok legény/lány búcsút... ez ennyire egyszerű nem kötelező, attól még össze lehet hívni a barátokat és meginni valamit, nem kell külön legény és lánybúcsút szervezni az eseménynek...

Alapjáraton nem értem mi a f**znak tart valaki ha nem fér bele? Itt a kérdező b**zta el, nem fér bele nem tartok b*ssz*meg! és utána nem itt kérdezősködöm jól teszem ha ezek után elhagyom mikor én mentem bele az eseménybe?


Mi a fenének tartottatok ha nem fér bele te szerencsétlen, én ezt kérdezem a kedves kérdezőtől!

2014. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Jól kezdődik a házasság :D


Ebből csak a sok haszonleső éhenkórász keselyű ügyvéd fog jól járni akik a nadrágotokat is elkéri a válóperért :D Nomeg a lakodalom szervezők.

2014. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!