Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtartanátok az esküvőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok az esküvőt, ha kiderülne, hogy a vőlegényetek megcsalt a legénybúcsún?

Figyelt kérdés
Nem volt szex, csak táncoslánytaperolás meg csók.
2014. dec. 4. 09:07
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy külön kérni kellene a pàromtól, hogy ne fogdosson màs nőket és ne csókolózzon màssal. Nem a Te hibàd! engem zavara, de igyekeznék megbeszélni. Csak Te érzed, hogy tovàbb tudsz lépni ezen?
2014. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Mind ket fel helyzetet meg tudom erteni.


Nekem a csokolozas(abban az esetben, ha az nen egy szajrapuszit jelent) nem fet bele!

Mert a csokolozas szemelyes,olyannal osztod meg, akit szeretsz, kedvelsz, stb.


De hamar egyszer van legenybucsu, lanybucsu, akkor az buli. Azert talaltak ki, hogy hazassag elott meg kiereszd a gozt. Nyilvan aki az ilyet eliteli, az ne tartson.

En ha mar tartanank,ugy gondolom (a csokon, a szexen es az intim reszek nyalogatasan kivul belefer a tobbi) a taperolas, felsotestrol tejszinhab stb nyalogatasa. Mert ez csak jatek. Ha arra a dontesre jutok, hogy valakivel osszekotom az eletem (amire keves eselyt latok), akkor azert teszem, mert megbizom benne es a lelki tarsam es vele akarom leelni az eletem.

Egyszer es utoljara ennyi meg belefer szerintem. :)

2014. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is értem, miért nekem kéne kérnem a vőlegényemtől, akivel összekötöm az életem, hogy "ugyan drágám ne tapizz már valami riherongyot pls, meg ne smárolj mással"..

Meg mi az hogy akkor minek tartanak legénybúcsút meg leánybúcsút? Nekem senki ne akarja bemesélni, hogy az EGYETLEN bulizási lehetőség egy táncoslány vagy prosti. Én pl lánybúcsúmnak olyat tudnék elképzelni, hogy hülye feladatok, evés-ivás hajnalig, aztán kész, ha én meg tudnám oldani anélkül, hogy félmeztelen pasikhoz dörgölőzzek, akkor elvárom a társamtól, hogy ő se fogdozzon más nőstényeket.

Ez az én értékrendem. Nyilván olyannal házasodnék, akit ismerek, és tudom hogy ő is így gondolkozik. Ha mindkét félnek belefér a csók mással meg stb, akkor hajrá, de én kivágnám mint macskát sz.rni.

Kár a kérdezőt hülyének nevezni csak azért, mert más az értékrendje.

2014. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
A 43-al egyetértek teljesen! Elszomorító, hogy itt mások szegény kérdezőt hibáztatják azért, mert ő nem mondta el a vőlegényének, hogy "figyelj már! azért ez nem lenne rendben..." Magától nem képes rájönni arra, hogy ez a másiknak rosszul esik??? Gondolom már eléggé ismeritek, hogy mi az ami tetszik a másiknak és mi az ami nem. Kedves kérdező! Én a helyedben igencsak meg lennék sértődve. Elhiszem, hogy szereted a vőlegényed és nem szívesen hagynád el, de gondolom nem tudod mit kezdj ezzel a helyzettel...őszintén szólva én sem tudom mit tennék.
2014. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Lefújnám az esküvőt. Megcsókolt egy másik nőt. Ez ugyanúgy megcsalás mintha szexeltek volna.
2014. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg megcsókolta a sztriptíztáncosnőt vagy megfogdosta az intim testrészeit akkor megcsalt.

24/F

2014. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Én elhagynám.

Ad1. Ha már házasság, az azt jelenti (számomra), hogy mást nem kíván, csak engem, argo miért taperolna más lányokat? Ha pedig mást is megkíván, lehet nem akkor, hanem később (is) megteszi. Nincs értelme.

Ad2. Ugyan lehet, hogy neki volt gusztusa nyalogatni egy prostit (erre mást nem tudok mondani), akin ki tudja hány kliens ment még át, akkor én szerintem okkal joggal mondhatom azt, hogy nekem kifordulna a belem a tudattól, hogy egy esetleg nemi beteg nővel ”szórakozott”.

Ad3. Amit már sokan megemlítettek, hogy a házasság nem börtön. Aki így fogja fel, ne is akarjon házasodni. Ha ő ettől bezárva érzi magát, nem gond, sokféle ember létezik. Viszont ennek tudatában hozzon meg fontos döntéseket, hogy ne a közepén/végén derüljön ki a dolog nagy döbbenetre.


Persze ezeket az eszem mondatja, a szívem biztos bíztatna, hogy szeretem. Még ha az ember meg is tud bocsátani akkor is ott lesz az undor, illetve az ész érv, hogy nincs értelme az előzőek alapján.

2014. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%
Na nekem exert nemnkell Magyar kutya, mert mind megcsal
2015. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!