Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtartanátok az esküvőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok az esküvőt, ha kiderülne, hogy a vőlegényetek megcsalt a legénybúcsún?

Figyelt kérdés
Nem volt szex, csak táncoslánytaperolás meg csók.
2014. dec. 4. 09:07
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
A lánybúcsún meg volt beszélve, hogy nem lesz semmilyen pasi, mert baromi tiszteletlenségnem tartottam volna vele szemben. Én nem kértem tőle ugyanezt, nem akartam megmondani, hogy mit csinálhat meg mit nem, reméltem, hogy kölcsönös lesz a dolog. szóval tudattam vele a véleményem erről, és én tiszteletben is tartottam ezt.
2014. dec. 4. 09:20
 12/48 anonim ***** válasza:
23%

Tudattad a véleményed, de nem kérted rábíztad hogy ott mi lesz. Akkor most miről beszélünk?

Komolyan mondom, hagyd ott, egyszerűbb lesz neki nélküled!

2014. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
91%
Aki szerint ez teljesen normàlis,biztos az sem zavarnà,ha a menyasszonya a tàncosfiúkkal smárolna,és a farkukat fogdosnà egész èjjel a lànybúcsún.Ha màr 10-20 éve együtt lennénk,nem csinàlnék belõle ügyet,de aki màr hàzassàg elött is ezt csinálja,az biztos nem szereti a nõjét,teljesen felesleges egy ilyen pasival összehàzasodni.
2014. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
14%

Nézd, mindenkinél máshol van az erkölcsi határ.

Ha most magamból indulok ki és feltételezem egyszer megnősülök majd elképzelem magam egy legénybúcsún, illetve a menyasszonyomat egy lánybúcsún akkor én is biztosan taperolnám a táncoslányokat, csókolóznék velük, sőt a melleiket és végigcsókolnám.

A menyasszonyomnál sem zavarna, ha hozzásimulna miközben meztelen, tejszínhabot nyalna a mellkasáról/hasáról vagy akár megfogná a péniszét. Egyedül az zavarna, ha invazív módon érintkezne a nemi szervével.

2014. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
36%
Hatalmas bizalommal indul ez a házasság is.... Sok boldoságot!
2014. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 Czipó Éva ***** válasza:
89%

Szerintem, ha már az esküvőre készültök, akkor komolyan gondoltátok, hogy az egész életeteket egytt töltitek le. Nem szabad veszni hagyni egy ilyen kapcsolatot, olyan problémák miatt, amit esetleg meg tudnátok oldani.


Gondold végig, hogy képes vagy-e úgy megbocsátani neki, hogy többet ez az eset ne jusson eszedbe. Ülj le vele, beszéljétek át az egészet és próbáljatok együtt megoldást találni, hiszen lehet, hogy ő ugyanúgy szenved a saját hibáj miatt, mint Te!

2014. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem itt egyesgyedül te vagy a hibás! Van egy értékrended, elmondtad neki a tiéden mi lesz, de te őt semmire nem kérted!

Nem nyitottad ki a szádat, hogy drágám én ezt és ezt nem szeretném mert nálam ez már sok lenne érezd jól magad de... Amúgy a taperolás még így is azt mondom teljesen rendben van, esetleg a csók zavarhat, de ez a te hibád hogy az elején nem tisztáztad vele!

2014. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
15%

Te most ferjet akarsz vagy rabszolgat?


A legenybucsunak az a lenyege, hogy kitombolja magat, szerintem. Es ezt nokent mondom. Mi kerjuk, hogy szabadak legyunk, de nekik nem engedjuk meg? Hulyeseg, es nem is korrekt. Es ha nem volt szex, nem ertem, miert idegeskedsz. Nem hiaba valasztott teged felesegnek, szoval bizz benne.

2014. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy sokaknál ez belefér, nálunk nem fért bele. Nem kell külön mondani, 4 éve vagyunk együtt, pontosan ismer, tudja, hogy miről mit gondolok, és hogy milyen az értékrendem. Ezt onnan is tudom, hogy most nem nagy a szája, hogy ő csak ki akarta tombolni magát, hanem tök szarul van, mert pontosan tudta, hogy nekem ez nem fér bele. Szóval nem kell védeni, hogy szerencsétlen nem tudta, hogy nekem ez gondot okoz. És szerintem ez a felfogás nem helytálló, hogy a közös életünk megkezdése előtt más nőkkel csókolózni normális. Ha 4 év után ennyire tombolhatnékja van, akkor mi lesz 40 év után. Érdekes, nekem nem volt kedvem más pasik farkához dörgölni magam, mikor most készülök összekötni az életemet a szerelmemmel. Biztos én vagyok a fura, de engem ez nagyon bánt.
2014. dec. 4. 09:52
 20/48 anonim ***** válasza:
23%

Tudod mit mondok erre?

Lehet már jól ismert, lehet tudta mi fér bele nálad... De, ha őszintén szereted, akkor ennyit megbocsájtasz neki!

Ha ez nem tudod megbocsájtani, akkor úgy is te hagytad volna el a későbbiekben, mert nem szeretted igazán...

Legénybúcsún egy csók, meg simogatás istenem....

Sz*pkodta a csajok melléről a tejszínhabot, mellei közé verte a fa*kát? Nem!

Egyáltalán mi a fenének tartottatok legény meg lánybúcsút???

Tudhattad volna hogy valami úgy is lesz...

Ha megkéred ez maradjon el, nem szeretnél ilyet, szerintem nem akaratoskodik, legalábbis így gondolom, de te ismered!

2014. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!