Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegyelli a cuccaimat?

Figyelt kérdés
Multkor ott voltak a baratai nala. Masnap mikor mentem hozza az ejjeli szekreny also reszeben a cuccaim be voltak soporve. Vissza se rakta oket a helyukre. Szemmel lathatoan nem zavarja hogy a cuccaim ott vannak. De a baratait en is ismerem. Miert kellett ilyet csinalni?
2014. dec. 4. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen cuccaidat? Nem lehet, hogy csak rendet akart rakni a szobájában, és nem akarta, hogy szanaszét legyenek a holmijaid?
2014. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Milyen cuccok?
2014. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
El volt dontnve mindenem az ejjeli szekreny aljaban! Nem rend volt. Ugy nezett ki mintha bedobalta volna
2014. dec. 4. 16:23
 4/18 A kérdező kommentje:
Fesu hajcsat meg ilyenek
2014. dec. 4. 16:23
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Én ebből nem sokat értek.

Smink vagy egyéb női cuccokat nyilván nem fog szem előtt hagyni mikor jönnek hozzá a barátai.

Ha ennyire tudni akkor kérdezd meg tőle!

2014. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fésűt, hajcsatot és ilyesmiket én is csak bedobálom itthon az egyik fiókba, és ez a rend, hogy ott vannak, nem pedig elöl...
2014. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem. Es furcsan nezett ram. Azt mondta veletlenul csinalta. De oda le kell nyulni es veletlenul mindent bedobalni nem lehet. Amugy nem ertem miert kell szegyellni a baratok elott. 33 eves ember.
2014. dec. 4. 16:25
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem elol voltak. Beljebb voltak amugy is. De mikor mentem be voltak hajigalva.
2014. dec. 4. 16:26
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Most az miért lett volna jó, ha a szem előtt hagyja?
2014. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
az élet hatalmas problémái
2014. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!