Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegyelli a cuccaimat?

Figyelt kérdés
Multkor ott voltak a baratai nala. Masnap mikor mentem hozza az ejjeli szekreny also reszeben a cuccaim be voltak soporve. Vissza se rakta oket a helyukre. Szemmel lathatoan nem zavarja hogy a cuccaim ott vannak. De a baratait en is ismerem. Miert kellett ilyet csinalni?
2014. dec. 4. 16:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mindig ugy voltak. Mentek a baratai es szepen bedobalta oket. Nekem ez rosszul esik. Olyan mintha szegyellne hogy vagyok neki. Amugy sem lathatoak csak ha lehajol vki.
2014. dec. 4. 16:29
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Én egy külön kis dobozkába tenném a cuccaid :) Valami olyanba ami rád emlékeztet vagy te adtad.
2014. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egyutt vagyunk!!! Mikor hozzam jon valaki en nem dobalom be az o dolgait valahova...
2014. dec. 4. 16:40
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Mert te trehány vagy és nem tudod mi a rend ezek szerint, inkább menjél takarítani hisztizés helyett. A barátod azt csinálta amit minden normális ember ilyen helyzetben, eltette azokat a holmikat, amik nem arra valók, hogy össze-vissza heverjenek a polcokon. Komolyan, ezen problémázni, hogy eltett szem elől pár hajcsatot...
2014. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bár igaz ami igaz elrakhattad volna őket... Bár az se szép dolog hogy mindent beqrt oda alulra...


A legjobb lenne egy konkrét helyen tárolni az ilyesmit. Vagy egy külön szobában!


Nagy ház forever

2014. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Atya eg. Nem fogtatok fel amit irtam. Szep rendben voltak a cuccaim!!! O meg bedobalta oket. Mit olyan nehez ezen felfogni????????
2014. dec. 4. 17:51
 17/18 A kérdező kommentje:
Honapok ota ott vannak. Mint irtam en rendben hagytam ott! O dobalta be. Nehezfelfogasuak!!!! Mikor megyek hozza arra sem kepes hogy rendet tegyen. A szennyeset ha nem en szednem ossze o biztos nem!!!!van olyan ruhaja ami egy honapja van a szennyeseben. Es erre en vagyok a szar???
2014. dec. 4. 17:53
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezesetben, TE nem tudsz fogalmazni!

És lehet hogy még a "rend" szó sem tiszta számodra. És mégis magyarázd már el nekem hogy lehet szépen elrakni, és behajigálni néhány hajcsatot? Mi a különbség? És mivan ha zavarja hogy a csajai cuccai hevernek "rendben" a szobájában? Jönnek a barátai, és nem azt akarják látni hogy a haverjuk csaja mennyire vette birtokba a szobát!!!

2014. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!