Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezen az oldalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slow motion kérdése:

Szerintetek ezen az oldalon, főként olyan pasik tartózkodnak, irogatnak, akik a való életben képtelenek maguknak párt találni? Tényleg igaz, hogy ide csak a lúzerek járnak?

Figyelt kérdés

Tehát olyanok akik szüzek, sosem volt barátnőjük, csúnyák, netán átlagosak?

Mert annyi hasonló jellegű kérdéssel és elkeseredett sráccal találkozni ezen az oldalon, hogy az már szerintem nem egészséges, mi több aggasztó.

Előre is köszönöm a válaszaitok :)



2014. dec. 6. 15:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
16-os te el vagy tévedve apukám. Itt már régen a szobortestûségrôl van szó, hanem arról, hogy egy férfinak az agyával lehet- e vmit kezdeni. Mert azzal, hogy " minden nô egy görény, meg mindnek csak a pénz kell, és utálom ôket mert miattuk vagyok egy önbizalomhiányos szerencsétlen", azzal nem lehet mit kezdeni. Nagy ritkán fordulnak itt is meg normálisak.
2014. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 KJUsul ***** válasza:
Mások nevében nem beszélhetek csak a magaméban. Meg néhány olyanéban, akiknek a hozzászólásait itt rendszeresen olvasom. Ezt alapul véve a válaszom: igen. lúzerek járnak ide. Kérdés, hogy miért lúzerek? Egyszerű: sok a nagyképű, felszínes ringyó!
2014. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

igen, javarészt ilyenek vannak

én persze nem vagyok ilyen, gitározok, van egy gyönyörű barátnőm, és vmennyire népszerű vagyok, sokan azt mondják hogy "egész jól nézek ki", a többiek meg azt, hogy nagyon jól :D

mit mondhatnék, az önbizalmamnak jót tesz, ha néha ilyen elkeseredett emberekkel beszélek az interneten

2014. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Jaja, én lúzer vagyok, de nálam nagyobbak járnak ide, s ettől boldogabb vagyok, h így kevésbé vagyok az. :D

tök király, nem? :D

2014. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!