Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezen az oldalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slow motion kérdése:

Szerintetek ezen az oldalon, főként olyan pasik tartózkodnak, irogatnak, akik a való életben képtelenek maguknak párt találni? Tényleg igaz, hogy ide csak a lúzerek járnak?

Figyelt kérdés

Tehát olyanok akik szüzek, sosem volt barátnőjük, csúnyák, netán átlagosak?

Mert annyi hasonló jellegű kérdéssel és elkeseredett sráccal találkozni ezen az oldalon, hogy az már szerintem nem egészséges, mi több aggasztó.

Előre is köszönöm a válaszaitok :)



2014. dec. 6. 15:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez tévedés,azokat a kérdéseket mindig ugyanazok az emberek írják ki(:
2014. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#6 Respect! Nagyon igazad van.

Ja és ne álltalánosítsunk kedves kérdező...

gondolom neked tökéletes az életed...

2014. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
En is Olvasni jarok ide es nagyon sok lanynak adtam mar tanacsot akik ide felirak mert vmi problémájuk van,volt!2-es voltam
2014. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
igen, és nagyon jó érzés érezni a gyűlöletetek és megvetésetek. 21 F
2014. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, van barátnőm, nem vagyok lúzer, mégis írogatok ide :) Szóval vannak kivételek. És átlagos vagyok. De talán baj, ha átlagos, vagy netalántán csúnya valaki? Nem lehet mindenki szobortestű és modellarcú.
2014. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#15


Pedig nagyon sok csaj ezt várná el.

2014. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem aki csak itt szándékozik ismerkedni az lehet ilyen, mint ahogyan leírtad, de azért lányba ugyanilyet én elfogadnék! :) Ha még szűz! :) Bár én pasi vagyok, és már régen nem vagyok az! :D
2014. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
a sikereseknek nincs idejuk minden hu*lye kerdesre valaszolgatni csak a lényeges ill. erdekes kérdesekre
2014. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
a sok siránkozás amit itt látsz csak a valóság tükre. a férfiak többsége élete nagy részében nem elégedett a párkapcsolati/szexuális életével.
2014. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ja, lúzer vagyok, vki egy szánalomdugást ennek a szerencsétlennek? :)
2014. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!