Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kis mellel senkinek sem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellel senkinek sem fogok már kelleni?

Figyelt kérdés
Azt mondják az arcom szép, de az alakom az egy deszkára hasonlít. Sosem volt még pasim :(
2014. dec. 7. 21:10
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Nekem meg nagy cicim van, mégis átvernek... vagy nem kellek az illetőnek.


Próbálj pozitív lenni, sokkal fontosabb a kisugárzás, az, hogy vkivel egy hullámhosszon vagy. Vkinek lehet h pont a picicici fog bejönni.

Fel a fejjel, légy magabiztos, az vonzó!

2014. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
tök deszka vagyok, mégis van párom aki szeret:)
2014. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is kis mellű vagyok, és eddig senkit sem zavart.
2014. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Van egy receptem: ne a felszínes qrógépek közül válassz és máris lesz pasid :-]
2014. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha nálam nagyobb melled van akkor nincs miről beszélni, kisebb pedig nehezen lehet.
2014. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
...pedig már 15 is elmúltál?
2014. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek a lányok pont olyanokért sírnak, olyan pasik után epekednek, akiknek fontos a nagy mell. Úgyhogy persze hogy bánatosak.
2014. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen is nagyon vékony vagyok, és pici a cicim. Ez van, te is ilyen kis aranyos vagy. Nyugi, aki szeret az így fogja szeretni, ahogy van. :)
2014. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Scav ***** válasza:
Én a kis mellet jobban szeretem, mint a nagyot. De a személyiség dönt igazából nálam és a szép arc. Az csak bónusz, ha még a melle is kicsi, aranyos.
2014. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!