Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kis mellel senkinek sem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellel senkinek sem fogok már kelleni?

Figyelt kérdés
Azt mondják az arcom szép, de az alakom az egy deszkára hasonlít. Sosem volt még pasim :(
2014. dec. 7. 21:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az én barátom tudom, h a nagy melleket szereti, mégis engem szeret, pedig nekem kicsi van és ez is tetszik neki. Ha vkit szeretsz, akkor mindenhogy szereted
2014. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
de
2014. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hidd el kedves kérdező, hogy a nagy mell egy nő számára inkább terhes mind fizikailag, és érzelmileg. Nem egy bunkó tesz sértő megjegyzésket rá...

Kelleni fogsz valakinek kis mellel is :)

2014. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a melled lehet a fő probléma.

Nagyon sok szép lányt látni múltkor is láttam egyet egy üzletben, arcra és alakra is jó volt, a segge is jó volt, és a mellei emellett eltörpültek ha érted, hogy mondom, nem érdekelt volna ebben az esetben a kicsik a mellei.

2014. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!