Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a pasiknak kell gondosko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a pasiknak kell gondoskodni lakásról/házról?

Figyelt kérdés

Igen, általánosítás, mert kb. 90 %-ban így van, pl. az összes ismerőseimnél is. (persze lehetnek kivételek).

Hogy a férfi már az első munkanapjától azon agyal, hogy háza/lakása legyen, arra gyűjt, tesz félre, stb. Hitelt is általában a férfi vesz fel, hogy mielőbb önállósodjon. A nő meg összejön a pasival és beleül a jóba. Jó, nagyritkán komoly kapcsolatnál közösen vesznek fel, de olyat én még nemigen hallottam, hogy a nő egyedül, saját lakásra (max közös). Nem igazságtalan ez?


2014. dec. 8. 13:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Igazságtalan, de ez van. :D
2014. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
A sok lúzer, retardált, nyáladzó férfi miatt túl nagyra szökött a punci piaci értéke...
2014. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%

Férfi dolga eltartani a nőt.

Mi erre lettünk nevelve.

2014. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Mert a nők úgy gondolják, mindezért cserébe elég, ha szétteszik a lábukat.
2014. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Valahol lakni kell, nem? :D Nem a nők miatt költözünk el a családi fészekből, nem miattuk vesszük fel a hitelt egy új lakásra, s nem miattuk törlesztjük vért izzadva, hanem saját magunk miatt. Az már más kérdés, hogy az esetek túlnyomó többségében a nő költözik oda a férfihoz, és alakítja át az egész kócerájt Hello Kitty-barlanggá. :D
2014. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Anyáméknál nem így volt, ő vette a lakást, igaz közösen az előző barátjával de aztán kifizette neki a részét mikor szétváltak, a mostani barátja meg már anyám saját lakásába költözött és nem is fizet nagyon a számlákba, hanem a kajaköltséget állja.


Amúgy én sem hiszem, hogy odaköltöznék egy férfi saját lakásába, vegyünk / béreljünk egyet közösen, vagy költözzön ő hozzám, úgy egyszerűbb később kirúgni. :D

2014. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hugomnak sajat lakasa volt, mikor osszejott a baratjaval, aki aztan el is vette felesegul. A sracnak nem volt lakasa.


Az en felesegemnek meg sajat haza volt amit orokolt, amikor elvettem, nekem sem volt semmim.


Ugyhogy mondtam kapasbol ket peldat ami cafolja az allitasod :)

2014. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem cáfolod, mert mondtam, hogy vannak kivételek, de azért többségében nem ez a jellemző.


Meg itt olyan (ellen)példák vannak többségében, hogy lett valahonnan a nőnek a kecó(örökölt vagy valami), és nem az, hogy ő teremtette meg magának.


Valaki feltette itt a kérdfést, hogy valahol lakni kell, nem? Éshogy nem a nők miatt veszik.

De hát akkor a nők (többségének) nincs ilyen igénye, hogy gondoskodjon a saját lakhatásáról?

2014. dec. 8. 13:49
 9/26 anonim ***** válasza:

Ismerek egy pár nőt, aki egymaga építi a jövőjét, szerez lakásra, autóra pénzt, vagy megtakarítást.


Se én, se Párom nem vagyunk hívei a hitelfelvételnek, eddig szerencsére nem is kellett, vis kiállunk az mellett, hogy nem adósítjuk el magunk, mert minek?! Nem szeretnénk adósrabszolgák lenni.

Amikor a bankok erre mennek, és aki nem tudja megoldani sajnos sokan vannak így, belőlük élősködnek!

Egy olyan pénzzel kereskednek, ami csak virtuális világban van, s nincs kézzel fogható pénz, s ezzel ügyeskednek. Szerintem ez sokkal igazságtalanabb.

2014. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Egy olyan pénzzel kereskednek, ami csak virtuális világban van, s nincs kézzel fogható pénz, s ezzel ügyeskednek. "


Ez egy ordas nagy baromsag, mar megbocsass :)

2014. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!