Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a pasiknak kell gondosko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a pasiknak kell gondoskodni lakásról/házról?

Figyelt kérdés

Igen, általánosítás, mert kb. 90 %-ban így van, pl. az összes ismerőseimnél is. (persze lehetnek kivételek).

Hogy a férfi már az első munkanapjától azon agyal, hogy háza/lakása legyen, arra gyűjt, tesz félre, stb. Hitelt is általában a férfi vesz fel, hogy mielőbb önállósodjon. A nő meg összejön a pasival és beleül a jóba. Jó, nagyritkán komoly kapcsolatnál közösen vesznek fel, de olyat én még nemigen hallottam, hogy a nő egyedül, saját lakásra (max közös). Nem igazságtalan ez?


2014. dec. 8. 13:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem létezett? Ráutalták a számlájára, ő meg odaadta a tulajdonosnak, kifizetve a vételárat. A tulajdonos meg levehette, elkölthette. Vagy a bank az utalás előtt gyorsan fénymásolt néhány 20 ezrest? :D
2014. dec. 8. 15:43
 22/26 anonim ***** válasza:

"ehelyett próbálják minél érthetetlenebbé tenni az átlag ember számára"


Az hogy az atlagember penzugyi tudasa es kulturaja a beka hatsoja alatt van, arrol ne ma bankok tehetnek. Nekem akarhanyszor volt dolgom bankokkal, mindig mindent megertettem.

2014. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
bankok zsidó varázslat,lehúzás,féreg trükkök.
2014. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Utolsó válasz.


Kérdezőnek:

Nem fénymásolásról van szó, kicsit olvass utána hogy csinál pénzt a bank.


Te meg hiába okoskodsz, az emberek nagyon nagy részre nem ért ehhez, ezért a banknak kellene segíteni megtalálni a legalkalmasabb konstrukciót. Ehelyett inkább csak rábeszélnek egyre, nem kell autó szerelőnek lenned, hogy egy szervizben megjavítsák az autódat, nem kell értened a húsfeldolgozáshoz, hogy karajt vegyél a boltba. Már jó, hogy nem még banki ügyintézésből érettségizni kelljen. Sokszor a hitel visszafizetésének alakulása előre nem látható és hitel felvevőtől független okok miatt csúszik le évek múltán. De ezt valahogy elfelejtik közölni.

Jó tudjuk, te mindent értesz, mindent tudsz és te sza_rod a tőzsdét is.

2014. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Az a bank hibaja, ha a hitelfelvevo olyan sotet, hogy a legalapabb dolgokkal sincs tisztaban?


Ha en rajtam mulna, senki sem vehetne fel hitelt, aki nem tudja sajat magatol kiszamolni hogy pl. 1 millio forint evi 10 %os kamatra 5 ev futamidore mennyi havi torlesztot jelent. Pedig ez altalanos iskolai feladat.

Csak akkor meg azert menne a siras hogy a szemet bankok nem adnak hitelt.


En rengeteg ismerosomnek magyaraztam anno a valsag elott hogy a devizahitel gyakorlatilag kaszinozas, mert 20 evre elore senki sem tudja megmondani hogyan alakulnak majd az arfolyamok. Azt hiszed foglalkozott vele akarki is? Meg engem neztek hulyenek hogy miert inkabb egy 3 eves hasznalt autot veszek sajat penzbol, ahelyett hogy "kihoztam" volna egy ujat a szalonbol devizahitelre.


A bankok MINDENT leirtak a szerzodesben. persze most lehet utolag oket baxogatni (reszben jogosan) az egyoldalu kamatemelesek miatt, de annak is megvolt a hattere es az oka. A politkusok is pattoghatnak most, amikor annak idejen egy szot sem szoltak, nem koveteltek a szigoru allami szabalyozast, sot sajat maguknak is nagy osszegu devizahiteleik voltak.


A bank nem jotekonysagi intezmeny, a profit a celja mint minden gazdasagi vallalkozasnak a pektol kezdve az autogyarakon keresztul a maganovodakig. De az allami szabalyozasokat betartjak, es nem celjuk teged tonkretenni.


A szolgaltatas amit nyujtanak az pedig igenis penzbe kerul, meg ha te nem is latod elso blikkre hogy miert. Ott vannak a bankfiokok, az alkalmazottak, a penzugyi infrastruktura mukodtetetese (szamitogepes rendszerek letrehozasa, hardverek, penzautomatak, ezer dolog). Egyszeruen nem ertem hogy miert gondolja barki is hogy ez csak atveres.

2014. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

", kicsit olvass utána hogy csinál pénzt a bank. "


Meg 1x leirom: a kereskedelmi bank NEM CSINAL penzt. Akkor sem ha Drabik a se..et veri a falhoz.

2014. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!