Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a pasiknak kell gondosko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a pasiknak kell gondoskodni lakásról/házról?

Figyelt kérdés

Igen, általánosítás, mert kb. 90 %-ban így van, pl. az összes ismerőseimnél is. (persze lehetnek kivételek).

Hogy a férfi már az első munkanapjától azon agyal, hogy háza/lakása legyen, arra gyűjt, tesz félre, stb. Hitelt is általában a férfi vesz fel, hogy mielőbb önállósodjon. A nő meg összejön a pasival és beleül a jóba. Jó, nagyritkán komoly kapcsolatnál közösen vesznek fel, de olyat én még nemigen hallottam, hogy a nő egyedül, saját lakásra (max közös). Nem igazságtalan ez?


2014. dec. 8. 13:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

pasiknak? a lúzereknek haver,nekik kell gondoskodni :D a győztesek meg esetenként az ilyenek nőjét kúrogatják.


sok nőt sem érteni egyébként,20évesen családról álmodoznak,közben meg egy óra a jövő de az tartalmas :D

2014. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
#10 Honnan tudod? Akkor ajánlom nézz szét jobban, se ne legyél szűk látókörű!
2014. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Onnet tudom hogy vannak ismereteim a vilag mukodeserol, es azokat nem Drabiknal, Bogarnal, es a hozzajuk hasonlo "szakertoknel" szedtem ossze.


A bankok altal kezelt penz pusztan annyiban virtualis, hogy elektronikus formaban tartjak nyilvan, de attol meg letezik es valos. raadasul a bankok nem "eloskodnek" hanem szolgaltatast nyujtanak, aminek ara van, es ezt az arat a kamatokon keresztul is fizetik a kolcsont felvevok. Egyszeruen merlegelni kell tudni, hogy nekem ez a szolgaltatas meger-e ennyit vagy nem.

2014. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz a pénz keletkezéséről, mint egy ma született gyerek. Lehet, hogy képben vagy a bankrendszerben és a megnyilvánulásoddal te is csak butítod az itt olvasókat, vagy tényleg fogalmad sincs az egészről. Ha kicsit is tudnád, hogy hogyan működik ez akkor tudnád, hogy a bank nem szolgáltatóipar. Egy kölcsönfelvételénél olyan pénzt adnak oda, ami addig sehol nem létezett és ezt neked kell kamatostul előteremteni valahonnan. Vagy tényleg azt hiszed, hogy annyi betétes van, hogy azok pénze simán fedezi az összes felvett hitelt?

Nem tudom honnan tájékozódsz, de ezt nagyon benézted. A bankok kizárólag profit orientált nézetet vallanak nem szolgáltatás, nem jótékonysági intézmény 100% átverés. Ugyanis pénzt csinálnak a semmiből.

2014. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"Egy kölcsönfelvételénél olyan pénzt adnak oda, ami addig sehol nem létezett"


Hát nem tudom, nekem a haverom számláján megjelent az összeg, meg ha nem létezne, akkor miből vette a házát? :D

2014. dec. 8. 15:04
 16/26 anonim ***** válasza:

" Egy kölcsönfelvételénél olyan pénzt adnak oda, ami addig sehol nem létezett"


Mondom hogy ne Drabiktol tajekozodj, ez egy baromsag, nem igy van.


"Vagy tényleg azt hiszed, hogy annyi betétes van, hogy azok pénze simán fedezi az összes felvett hitelt? "


Bizony. Bar a banki hitelek fedezetei nem csak a betetek lehetnek. Olvasgass legyszives banki beszamolokat, ott minden benne van feketen-feheren.


" A bankok kizárólag profit orientált nézetet vallanak nem szolgáltatás, nem jótékonysági intézmény 100% átverés. "


A szolgaltatas neked miota nem profitorientalt dolog? Persze hogy profitorientalt. Es semmi atveres nincs benne.


"Ugyanis pénzt csinálnak a semmiből."


A kereskedelmi bankok nem csinalnak penzt a semmibol, akarmit is allit Drabik. A semmibol penzt csak a jegybankok tudnak csinalni, nem a kereskedelmi bankok.

2014. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"Vagy tényleg azt hiszed, hogy annyi betétes van, hogy azok pénze simán fedezi az összes felvett hitelt? "


Elmondok egy titkot! Ha nincs is annyi betétes, akkor a bank is hitelt vesz fel más (nemzetközi) bankoktól, csak persze kedvezőbb kamattal, mint ahogy továbbadja.


De amúgy hogy jön ez a kérdéshez? :D

2014. dec. 8. 15:28
 18/26 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van. Nekem már van saját lakásom, a barátomnak pedig esélye sincs rá kb., így az én lakásomba költözünk. :)
2014. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt erről az emberről, te hozd fel egyfolytában!


Kérdezőnek:

Addig nem létezett, amíg a számlájára nem tették.


Te meg védjed a hülye bankodat, meg a hülye hitelkonstrukciókat, amivel átverik a népet. Azért vannak a bankárok, hogy normális átlátható hitelkonstrukciót hozzanak létre, ehelyett próbálják minél érthetetlenebbé tenni az átlag ember számára. Jössz itt azzal, hogy fel kell mérni a kockázatot, holott direkt az akarják, hogy minél kevésbé tudd megtenni. Aztán bedöntik az egészet és a végrehajtás címszó alatt többszörösét viszik el. Szóval mindenki hülye, aki mondjuk devizahitelt vett fel? A szegény bankok nem tehetnek semmiről és mindig ők az elsők, akiket kimentenek a szarból.


De inkább hagyjuk is, ha valakinek van véleménye és egy kicsit is egyezik az általad említett valakivel, akkor az már csak hülye lehet, meg hoax..


További szép napot, sziasztok!

2014. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom,hogy egy nő másképp éli meg ezeket a dolgokat.

Legjobb esetben a szülői háznál van külön szobája és ha nincs nyomós indok nem költözik el onnan..ott éli a kis világát és elvan. Mikor meg megjelenik a férfi az életében nyilván nem ő költözik az anyósékhoz,hanem a lány megy a fiú lakásába.

A másik meg,hogy ha fiatal a lány, és még tanul nyilván nincs miből előteremteni a saját lakást,a férfi meg már dolgozó,nyilván ő próbál meg tenni ezért.

A környezetemből vett tapasztalatok által gondolom ezt így, olyan mintha a nőnek nem lenne annyira szüksége önállósulásra amíg nincs párja.

Szerintem legtöbb esetben ezek az okok...javítsatok ki ha tévedek.Persze vannak kivételek,amikor bizonyos okok miatt pl munkahely,elköltözik a nő és saját lakásban él egyedül és könnyebb ha a párja költözik oda, de nyilván ez ritkább.

2014. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!