Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzámenjek így a barátomhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámenjek így a barátomhoz?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve ismerjük egymást,először barátok voltunk,majd lassan szerelem lett belőle,ez már több mint 2 éve van így.Nagyon szeretem őt,minden nap egyre jobban.Ő azt mondja nála ugyanígy van.Viszont a szülei egyáltalán nem támogatják a kapcsolatunkat,indiai származásúak így valamennyire meg is értem,nagyon sok a kulturális eltérés közöttünk.Ők mindenképpen indiai feleséget képzelnek el a fiuk mellé.Nagyon bánt hogy egyáltalán nem kedvelnek,az esküvőnkre sem jönnének el.Tudom hogy a párom nagyon örülne ha a szülei ott lennének és nekem is jólesne.Szerintetek mit csináljak??
2014. dec. 9. 14:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sezrintem egy házasságot nem kellene már eleve úgy kezdeni (!!!), hogy "majd meglátjuk".

Igen, más kultúra, ha nem tudtok egymáshoz alkalmazkodni, akkor sajnos ez van. Ha kalitkába zárt kismadarat akar a barátod, akit BIRTOKOLHAT, akkor igenis menjen, és keressen egy indiai lányt, akinek ez természetes.


Ez nem olyan, hogy oké, akkor a kedvedért többet nem veszek fel magassarkú cipőt. Ez egy vállalható kompromisszum mondjuk.

De az nem, hogy már most tudod, hogy bele fogsz bolondulni az ingerszegénységbe és az otthonülésbe, de azért rábólintasz. Ez amire te készülsz a garantált válás tankönyvi példája. HA akkor még lesz egyátalán annyi önbecsülésed, hogy el tudj válni, és nem taposott bele a földbe teljesen mind lelkileg, mind fizikailag a férjed és a családja, hiszen szerintük "az asszonynak ez a feladata, kussolj, tűrj".

2014. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!