Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy veszem észre hogy a barátnőm (menyasszonyom) mintha bele lenne habarodva a főnökébe? Mostanában nagyon zavart, mintha szerelmes lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
3 hete dolgozik egy másik helyen,azóta mintha megváltozott volna.Furcsán viselkedik velem.A szexuális életünk is sokkal hevesebb mint eddig,eddig nem ilyen volt.Régóta együtt vagyunk hogy tudjam milyen az ágyba,mostanába sokkal merészebb és hevesebb.Már nem beszél annyit a munkahelyi dolgairól,eddig mindent megosztott velem.Mintha valami nagy változás állna elöttünk.Nem tudom ezt nektek így megfogalmazni,de lelkileg kicsit távolságtartobb lett,az ágyban viszont sokkal jobb a szex.Furcsa.Mi a véleményetek a leírtak alapján?Kérdezzetek még ha így kevés az infó.
2014. dec. 9. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Te kis hamis! Én így is FELISMERLEK ám!
2014. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivan?
2014. dec. 9. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán tőle kérdezd meg ? Nem kell véletlenül "túlóráznia" ? Vagy nincsenek gyanús jelek?
2014. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos benne lehet a pakliban a te felvetésed is
2014. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom izgalmasabb a benti szex a főnökkel és ezt az izgalmat viszi haza hozzád, mert úgysem tudod meg. Aztán lehet csak a környezet jobb bár akkor meg megosztaná veled.

Nézd meg a leveleit vagy ilyesmi hátha onnan rájössz vmire.

2014. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom
2014. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En no vagyok es amikor odavoltam a fonokomert, akkor otthon egyaltalan nem fekudtem le a ferjemmel, kb.semmirol nem lehetett beszelni velem, csak azt lattam, h az emberek tatognak de azt nem ertettem hogy mit mondanak:-)))
2014. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!