Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes húzni egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes húzni egy fiú agyát?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a párommal, de ezt a másfél évet úgy bekkeltem ki, hogy sokat tódítottam lódítottam neki. Péld. kamu profilokról írtam neki lányok nevében hogy vajon megcsalnae aztán meg másra fogtam akitől ő most meg akar védeni mint zaklatómtól. Szerintem emiatt szeretett belém, mert nem tudja, hogy ezeket én csináltam. Félek egyszer rájön és kiszeret belőlem.

2014. dec. 9. 17:20
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Ezért nem tudja meg mert akkor elhagyna, nekem pedig kell ez a fiú, mert a legjobb ember akivel valaha összehozott az élet.
2014. dec. 9. 18:15
 22/56 anonim ***** válasza:
Te sem szereted a barátodat az tuti. De maradj csak meg abban a reményben, hogy mennyire okos vagy.
2014. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Szeretem, pont ez miatt akarok minden okosban csinálni!
2014. dec. 9. 18:18
 24/56 anonim ***** válasza:
Bmeg!!! Ez nagyon beteg!
2014. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Mégmindig nem értem mi ebben a beteg!!
2014. dec. 9. 18:33
 26/56 anonim ***** válasza:

Tudod, a beteg emberek nem érzik, hogy betegek. Ezért nem is értik meg, hogy mások miért mondják ezt nekik.


Te manipulálod a barátod, ez a nem normális. De szerintem hiába magyaráznánk itt.

2014. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
Pedig érdekelne. Tudom h nem szép dolog amit csinálok, de azért betegnek nem érzem.
2014. dec. 9. 18:38
 28/56 anonim ***** válasza:
Az elején még azt hittem, hogy nem csináltál valami hatalmas hazugságot. De egyik kommentedből rájöttem, hogy mekkora az egód. Nagyon sajnálom azt a szerencsétlen fiút! Tudod te, hogy mit csináltál ezzel vele? Ha meg fogja tudni, kor senkinek sem fog tudni a szemébe nézni, te pedig ezzel a tudattal fogsz lefeküdni életed hátralévő részében, hogy ezzel mennyire megaláztad, ezzel pedig a bizalmát is eldobtad. Legbelül soha sem fog már megbízni senkiben sem! Hogy volt merszed ilyet tenni vele? Remélem, hogy mielőbb megtudja, ott hagy és nem fogja olyan nagyon összetörni lelkileg!
2014. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Teremtés koronája :D Ez tényleg elég gáz. 1,5 év időkidobás egy beteg mellett, engem ez húzna fel.
2014. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem érted, akkor pszichopata vagy.

Komolyan mondom... érteni sohasem fogod, de pszichológus segítségével azért kezelhető a probléma.

Menj el hozzá mielőbb.

2014. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!