Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes húzni egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes húzni egy fiú agyát?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a párommal, de ezt a másfél évet úgy bekkeltem ki, hogy sokat tódítottam lódítottam neki. Péld. kamu profilokról írtam neki lányok nevében hogy vajon megcsalnae aztán meg másra fogtam akitől ő most meg akar védeni mint zaklatómtól. Szerintem emiatt szeretett belém, mert nem tudja, hogy ezeket én csináltam. Félek egyszer rájön és kiszeret belőlem.

2014. dec. 9. 17:20
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

Érdekes módon mutatod ki a vonzódásodat a srác iránt.

Az a legnagyobb probléma, hogyha kiderül, mit tettél, te kevésbé fogsz lelkiismeret-furdalást érezni, mint ahogy ő fájdalmat, becsapottságot, önbizalomvesztettséget. Gátlástalanul szórakoztál vele. Szép dolog.

Remélem, ha kiderül, ezek után nem sok pasi fog a közeledbe menni a rossz híred miatt.

2014. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ma már nem fog feldobni semmi, de ez a szuperprodukció...
2014. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja és ez igaz is hogy a legjobb kapcsolata életébe! Tehát nem rossz neki!!
2014. dec. 9. 19:36
 34/56 anonim ***** válasza:

Persze, mert még nem tudja ki vagy valójában, és mit csináltál.

Na majd akkor utólag mit fogsz te kapni...


(31-es voltam)

2014. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

"Sosem fogja megtudni. Tehát sérülni sem fog."


Igen, biztos nem fog rájönni, Anita, például ha megtalálja ezt a kérdést.

2014. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:
Nem fog magára ismerni és nem fogja olvasni. Nyugika!
2014. dec. 9. 19:44
 37/56 anonim ***** válasza:

Elárulnád nekem mégis mi a halálért írtad ki a kérdést??? Hogy azt bizonygasd mennyire jól tudsz hazudni, és mennyire nem bízol a saját barátodban??? Minek írtad ki??? Őszintén! Mert bűntudatod van? Nagyon helyes! Legyen csak, legalább te is érzed mennyire rossz amit csinálsz? Ellenkező esetben te mit szólnál?

És ez rohadtul nem arról szól hogy megtudja, hanem hogy olyat szeret benned ami NEM VAGY! Amíg n tudja az igazságot nem beszélhet a kapcsolatáról! Te sem tudsz véleményt mondani egy olyan filmről aminek csak a trailerjét láttad!!! Remélem érted!

2014. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
Mert kicsit furdal a lelkiismeret. DE közben meg tudom, hogy igazából őt ezzel nem bántottam amig meg nem tudja!
2014. dec. 10. 13:27
 39/56 A kérdező kommentje:
Am meg ha úgy nézzük, azzal, hogy néhány kamu profilról próbáltam közeledni hozzá, azzal szerintem tényleg nem tettem semmi rosszat. ??
2014. dec. 10. 13:30
 40/56 anonim ***** válasza:

A fiú egy dolog.

NEKED van egy elég komoly lelki defekted, mert úgy néz ki, hogy pszichopata vagy. Sürgősen pszichológushoz kellene menned, amíg még nem késő.

(Nem, nem gyilkos minden pszichopata. De nincsenek benne korlátok, mint ahogy benned sem - ezért viszonylag könnyen akár idáig is eljuthat.)

2014. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!