Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes húzni egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes húzni egy fiú agyát?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a párommal, de ezt a másfél évet úgy bekkeltem ki, hogy sokat tódítottam lódítottam neki. Péld. kamu profilokról írtam neki lányok nevében hogy vajon megcsalnae aztán meg másra fogtam akitől ő most meg akar védeni mint zaklatómtól. Szerintem emiatt szeretett belém, mert nem tudja, hogy ezeket én csináltam. Félek egyszer rájön és kiszeret belőlem.

2014. dec. 9. 17:20
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Szerintem csak szuperül jó a fantáziám ;)) Olyan történetet építettem fel, amitől ő egyre jobban védelmez és szeret engem, pedig egy szava se igaz!
2014. dec. 10. 13:34
 42/56 anonim ***** válasza:

Ugye, egy kicsit sem zavar, hogy élősködsz rajta, félrevezeted, becsapod - és, ha kiderül, tönkre is teszed őt?

Csak akkor zavarna a dolog, ha kiderülne? Akkor is csak azért zavarna, mert akkor vége lenne az egésznek?


Sajnos, ha tényleg így van, akkor igazi pszichopata vagy.

Ne nekem hidd el: kérdezz meg pszichológust, ott hamar kiderül ez.

2014. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
De mivel nem fog kiderülni mint már említettem, ezért van egy szuper kapcsolatom, amit én irányíthatok ;) De nyugodtan írjátok meg a pasimnak hogy miket írok itt, nem érdekel ha kiderül, mert néha azért kicsit uncsi az hogy ennyire oda van értem szegényke :)
2014. dec. 10. 18:16
 44/56 anonim ***** válasza:
A saját polgári neveddel regisztráltál ide?
2014. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
nem :)
2014. dec. 10. 18:53
 46/56 A kérdező kommentje:
írtam h 3an használjuk a fiókot!
2014. dec. 10. 19:04
 47/56 anonim ***** válasza:
Hárman? Kik? Ja, tudom már, az öcsi és a bátyó, te vagy a középső srác. ;)
2014. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
a kérdésből nyilván kiderült, hogy csajszi vagyok ;)
2014. dec. 10. 19:26
 49/56 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is annyira, mint te.
2014. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem fogja megtudni. Tehát sérülni sem fog."

Nem. EZT lehet, hogy valóban nem fogja megtudni. De te mindig játszmázni fogsz, és előbb-utóbb bukni fog a mutatvány.

2014. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!