Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok az exetek új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok az exetek új barátnőjének?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve az előző barátom otthagyott egy másik lány miatt. Nagyon megszenvedtem, főleg, hogy tudott a másik lány is rólam, de mit sem érdekelte.. Aztán most a napokban rámírt az exem, nagyon rég nem beszéltünk. Még mindig együtt van azzal a lánnyal, egy éve. Elég fura dolgokat írt, mint pl. milyen jó volt velem szexelni a kocsiban, milyen jó volt, mikor egy ballonkabátban átmentem hozzá és csak fehérnemű volt a kabát alatt és hogy olyan dolgok ezek, amelyeknek benne kell lennie egy kapcsolatban.. Ki tudja, lehet összehoz minket még az élet és hogy miért jöttem össze a párommal. (Mert hogy azóta nekem is van új kapcsolatom.) Természetesen nem viszonoztam a nagy bókokat, mivel soha nem mennék már vissza hozzá és nagyon szeretem az új barátomat. Ám megfordult a fejemben, hogy elmondom a barátnőjének, miket írt nekem, hogy legyen annak a lánynak is olyan rossz érzés, mint nekem anno..Főleg, hogy pár hete letöröltetett a volt barátom ismerősei közül, hogy nehogy véletlen beszéljünk, úgyhogy biztos kiakadna. Nem tudom hallgassak vagy ne... Természetesen az egész beszélgetést megmutattam a barátomnak, tud az egészről.

22/L


2014. dec. 9. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azzal hogy beültetted a pasid fejébe a képeket, ahogy szexeltél az exeddel, pont az exed kezére játszol. Az őszinteség a legnagyobb kapcsolatgyilkos.
2014. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kapcsolatgyilkos az őszinteség, ha nem bírja a másik az őszinteséget. Helyesebben, ha nem bírja őszinteségnek azt a szintjét, azt a mélységét amiről éppen szó van.

De hát a jelek szerint NEKIK a szóban forgó eset nem okozott problémát.

...

És, mi a helyzet ?

Szóltál a csávónak, hogy beszéljen a csajjal ?

Hogy igenis menjen át hozzá "egy szál bundában" meg ilyesmi ?

Mondtad neki, hogy hagyjon téged ?

Hogy döntöttél ?

Írsz nekünk, hogy mi a helyzet most ?

2014. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Helyzet ?
2015. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!