Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ne tartson az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne tartson az ember szeretőt?

Figyelt kérdés
Őszinte és reális vélemények érdekelnek, nem csak az, hogy "mert ki kell tartanod a szerelmed mellett." Azt a választ keresem, ami a MIÉRT-re felel.

2014. dec. 11. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez csupán etika és érzelmi intelligencia, de főleg azért hogy a párjának ne okozzon fájdalmat.

Persze lehet nyitott kapcsolatban is élni. Sokan érdekből házasodnak, egy ilyen esetben sem tudom elítélni a szerető tartását. Vagy ha valaki otthon nem kapja meg azt, amit akar, és erről már számtalanszor próbált beszélni a barátnőjével feleségével, de lehetetlen, mert prűd vagy egyszerűen lusta tenni vmit az érdekében, akkor se tudom teljesen elítélni aki szerető után néz, bár vannak jobb megoldások, dehát azt sztem épeszű ember nem várja el a másiktól, hogy kibírja szex nélkül, vagy a vágyai kielégítése nélkül évekig.

2014. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kevered a szezont a fazonnal...

Ha mindkét fél tud róla, és ezt el is fogadják, azt nyitott kapcsolatnak nevezik, és mindenkinek abszolút a magánügye, ilyen kapcsolatban él-e. Ebben az esetben senki nem nézi le és szidja az embert, hiszen nem veri át a másikat, nem hazudik neki nap mint nap, sőt: meg sem csalja.

2014. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat.

Mert elvileg szerelmes vagy a párodba, és ilyenkor ez fel sem merül benned. Ezért is írtam, hogy elvileg, de ezek szerint nem így van!

Viszont, ha nem vagy szerelmes és nem is szereted/tiszteled, akkor meg minek vagy vele?

2014. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónál a pont. Ha mindkét fél tud róla, akkor nem gond, de az nem szerető hanem nyitott kapcsolat. Ha a társad háta mögött csinálod, akkor azért nem, mert nem etikus dolog hazugságban élni.
2014. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
utolsó előttinél, bocs
2014. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
szerintem azért mert egy idő után az egyik fél jobban fog ragaszkodni a másikhoz lelkileg is és ebből már nehéz kijönni úgyhogy inkább az embernek ne legyen szeretője
2015. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!