Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy ido kell?

Figyelt kérdés
Van egy gyonyoru szep baratnom,de elevult a szerelem 4ev alatt,mar mondtam neki hogy idot kerek de ilyenkor az a valasza hogy vagy egyutt vagy sehogy,elveszteni nem akarom csak egy kis idot kerek mert mar unom... Baratok nem lehetnenk mert o nem akarja,nembirna, en meg nem akarom elvesziteni ot ugyhogy mindig bele megyek,mi a fenet kene csinalnom?(Elnezest az ekezet hianya miatt!)

#párkapcsolat #unalmas mar
2014. dec. 13. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

2 dolog: A szerelem nem örök. Egy idő után át alakul szeretetté és megbecsüléssé.

Aztán meg mi az hogy unod?

Akkor felesleges vele lenni, csak mert szép. Mással még akár lehet boldog is, ugyanez igaz rád is.

2014. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnezest rosszul irtam!Azt unom hogy mindig ez a valasza es hogy nem lehet vele ezt megbeszelni.
2014. dec. 13. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezt a szerelem nem tart örökké/sokáig dolgot, meg hogy egy idő után csak megbecsülés van, meg ilyesmi...

A másik amit nem értek, a szünet dolog. Vagy vele, vagy sehogy, tényleg így van. Szünet után sosem lesz már jó semmi.

2014. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elveszíteni akkor vele vagy amikor kell de direktbe ha "időt" kérsz az =szakítani fogtok.Ha "idő" kell akkor csinálj magadnak.
2014. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!