Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

21 leszek, a kapcsolatom szakítás szélén, munkám 3 hónapja nincs, hiába keresek. Haza a szüleimhez nem mehetek, rokonaim nincsenek, babával még barátok se fogadnának be. Meg persze kapcsolatom se lehet többé.

Védekeztünk, nem volt baleset, teszteltem, negatív, de nem jön meg, így sajna babaesélyes a dolog.

Mit tennétek ilyen helyzetben? Szülnétek egy rossz kapcsolatba, hátha összehoz a pici? Vagy elvetetnétek inkább?


Miért?


2014. dec. 14. 15:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
én tutira elvetetném, bizonytalanságba nem kéne gyerek. 2-3 késés után kezdj csak gyanakodni a terhesség miatt, ha nem jön meg. nem kell oda még gyerek, előbb éljél, rendezd az életed, hozd magad egyenesbe, addig felesleges a gyerek, csak minden lépésedet megnehezíti, ha van egy gyerek.
2014. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Én megtartanám, mert nem tudnám leélni az életemet azzal a tudattal, hogy megölettem a saját gyerekemet.
2014. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Aki szerint tartsam meg, fejtse már ki, miért.
2014. dec. 14. 15:47
 14/30 A kérdező kommentje:
És mihez kezdenél, utolsó?
2014. dec. 14. 15:48
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeretnék "élő koporsó" lenni!
2014. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
57%
Minek? Hogy az így is pocsék életed még jobban tönkre tegye? A gyerek pont ellentettje mindannak, amit a filmekben, magazinokban, reklámokban mutogatnak. És akkor még szó se essék arról, hogy biztos háttér nélkül a gyerek jövőjének is lőttek - hogy tartod el? miből? mindig lepasszolod, ha épp munkád akad? márpedig ha egyedül neveled, az fogja kitenni az életed. ha nem találsz munkát ketten haltok éhen? honnan veszed, hogy frissen szült anyaként bárhova felvesznek? stb stb
2014. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk még nem is szakítottak, szóval folytathatod ezt a kapcsolatot, ha meg nem, akkor is lehet új kapcsolatod, akár egy olyan (mondjuk elvált) férfival is, akinek már van egy gyereke, vagy bármi.
2014. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
57%
#15 Ostobaság. Ha értenél a saját testedhez, vagy úgy, nagy általánosságban a nő biológiájához, képben lennél, hogy egy bizonyos fejlődési pontig nem ember, ami benned növekszik. Nincsenek jogai. A testedről van szó. Elsősorban rólad van szó. Akkor is meg akarnád tartani, ha a saját egészségedet veszélyeztetné? Az öngyilkosság. Akkor is meg akarnád tartani, ha képtelen lennél biztos jövőt kialakítani neki? Elcseszed az egész életét. Akkor is meg akarnád szülni, ha ezzel keresztbe húzod a saját jövőd? Nincsen több nagyra törő álom.
2014. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

De ez a kapcsolat nem működik.

Meg amíg nem találok munkát, addig megyek az utcára babástul?

2014. dec. 14. 15:52
 20/30 anonim ***** válasza:

Megtartanám, mivel életpárti vagyok és elítélem az abortuszt. Nekem sem jönne jól egy gyerek, de inkább vállalnám, minthogy lemondjak róla.


Ha megszülöd, még mindig örökbe adhatod. Nagyon sok pár szeretne gyereket örökbe fogadni. És neked sem kéne azzal a tudattal élned, hogy volt egy babád, akit elvetettél.


Ha nem akarod megtartani, szerintem add örökbe. Neked ez egy nagy trauma lehet most, hogy mihez kezdjél. Érthető hogy félsz. Sok párnak meg nem lehet gyerekük és nagyon vágynak rá. Ha átgondolod a helyzetet, egy párt boldoggá teszel, egy emberi életet életben hagysz, neked pedig nem kell az abortusz tudatával élned.


Én félek a felnőtté válástól és a gyerekneveléstől is, de én vállalnám a felelősséget (férfiként is) és megtartanám

2014. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!