Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

21 leszek, a kapcsolatom szakítás szélén, munkám 3 hónapja nincs, hiába keresek. Haza a szüleimhez nem mehetek, rokonaim nincsenek, babával még barátok se fogadnának be. Meg persze kapcsolatom se lehet többé.

Védekeztünk, nem volt baleset, teszteltem, negatív, de nem jön meg, így sajna babaesélyes a dolog.

Mit tennétek ilyen helyzetben? Szülnétek egy rossz kapcsolatba, hátha összehoz a pici? Vagy elvetetnétek inkább?


Miért?


2014. dec. 14. 15:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nem ember ami bennem növekszik, hanem mi az ami növekszik?

A jogot ne keverjük ide!

Régen a nőknek se voltak jogai (legalábbis nem túl sok), az nem jelentette, hogy az volt a jó.

Attól mert a mai magyar jogrendszer megtűri az abortuszt, attól még nem muszáj megöletned a saját magzatodat.

Szar élete lesz? Nagyon sok embernek most is szar élete van, mégsem lövöldözzük le őket.

Írd le a kérdezőnek a tanácsodat, hogy te mit tennél, de én is hadd tanácsoljam azt, ami meg szerintem helyes.

Aztán majd ő eldönti!

Ha egyáltalán terhes!

2014. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
56%
Én soha nem vetetném el, de ha szerinted nem tudnál neki boldog és szerető környezetet biztosítani akkor is gondolkodj rajta még.
2014. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
#21 Megtűri az abortuszt? Még szép, hogy lehetőséget ad arra, ha valaki nem akar szülni, terhes lenni, eldönthesse, mint akar kezdeni magával és maga döntsön a saját életéről.
2014. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem szép!
2014. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
57%

#24 Mert középkori felfogásod van.

Nehogy már egy meg sem született valaminek több beleszólása legyen az anyja életébe, mint egy kész élettel rendelkező nőnek.

2014. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
45%

Nem ugyanolyan súlyú dolgokról van ám szó!

Annak a magzatnak elveszik az életét, megölik.

Az anyának maximum megnehezítik az életét, de még azt sem nagyon, hiszen ha megszüli is intézetbe adhatja.

2014. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Annak a magzatnak nincs élete. Nem született még meg.

Kivéve, ha belehal a szülésbe. Na akkor "hoppá!" van.

2014. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
34%

Én semmilyen körülmények közt nem vetetném el a babát. Nem ölünk embert, pláne nem a saját gyerekünket.

Lehet lepontozni, nem érdekel, de nekem akkor is ez a véleményem.

Ha a pasi nem vállalja be, akkor pereld be, neki is vannak kötelességei. A szüleidhez tuti nem mehetsz? Miért? Nekem sem túl jó a viszony az anyámmal, de egyszer szóba hoztam ezt a véletlen gyerek témát. Azt mondta, hogy nagyon haragudna, de természetesen mehetnék hozzá. Neki is a vére.

A gyerek nem hoz össze egy rossz kapcsolatot. De mivel ő az apja, segíteni kötelessége. Ismertem olyat, akik emiatt együtt maradtak. Jó kapcsolat nem lesz, de

legalább anyagilag meg a babagondozásban segíthet.

Szétköltözhettek, ha már vissza tudsz menni dolgozni a GYED után.

Az meg, hogy soha többet nem lehet kapcsolatod hülyeség.

Azok a férfiak, akik már elváltak, és van gyerekük, és nem akarnak többet, inkább az egygyerekes nőket keresik.


Mikor teszteltél? A legérzékenyebb teszt is a nemvárt után 1 héttel mutatja csak ki legkorábban. De akár a stressztől is lehet, hogy nem jött meg.


Én pont úgy jártam, mint te, szakítottam a nagy Ő-vel, és 2 hetet késett. Már én is ki voltam borulva, hogy nevelhetem fel egyedül, de aztán megjött. Valószínűleg a stressztől volt.

2014. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én felpontoztalak előttem lévő, mert mindenben egyetértek veled!
2014. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Nem az utolsó alkalom után 2 héttel mutatja ki?

Csak 1 hetes késés esetén lehet tesztelni?

2014. dec. 14. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!