Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki öngyilkos lett egy szakítás után?

Figyelt kérdés
Főként az érdekelne,hogy ismerősötök vagy saját magatokkal történt-e ilyen hogy a párja öngyilkos lett.
2014. dec. 15. 00:34
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nem,én akarok öngyilkos lenni nem csak ez miatt csak érdekelnek a következmények. Ha most megkérdezném egy ismerősöm max. kiröhögne vagy nem is foglalkozna vele. Köszönöm a normális válaszokat.
2014. dec. 15. 00:42
 12/40 anonim ***** válasza:
8%
Tedd jó helyre a mondatbeli vesszőket, és akkor tudni fogjuk értelmezni a mondandód.
2014. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Figyu. 7. vagyok. Az ismerőseidhez. Ahhoz akit legközelebb érzel magadhoz. Szülő, tesó, barát, ivócimbora, pultoslány, és egyéb. Sokszor annyi elég a tullendülés megkezdéséhez, hogy az embert meghallgatják


amúgy ne legyél öngyilkos. az a gyávák dolga

Én is ki b szottul szopok, és mégsem vagyok öngyilkos. Egyszerűbb lenne.

Nincs életcél nya nya bla bla

Figy. Ha nincs életcélod, akkor legyél öngyilkos, de gyorsan, vagy fogadd el ,hogy valami istenverte ok miatt meg kellett születned, és itt kell szívnod a kukit. Nos. Ha ezt elfogadod, hogy ez van, akkor keresel magadnak egy "virtuális életcélt" amiért tényleg tegyél meg minden tőled telhetőt, és egyszer észre sem veszed és már jólérzed magad. Persze a seb nem múlik el, és akkor is tudni fogod, hogy (tényleg) nincs értelme az életnek, de pont ezért lesz az egész jó.


Ha pedig van életcélod élj annak, és felejtesz. Mindenképpen felejtesz!!!:, nenni fog


1. ha rákényszeríted magad egy életcélra, (nem muszáj túl távoli, meg grandiózus..)

2. lehetőség: van életcélod és beletemetkezel + haverok ! fontos, ne kockulj el

3. lehetőség megölöd magad. Ekkor sem fog már többé gondot okozni az ex kapcsolat és sopánkodás


nincs mit

2014. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 opened paradise ***** válasza:

Beszéltem egyszer egy lánnyal,aki tervezte,miután elhagyta a vőlegénye egy kreált indokkal. Aztán lemondott róla,de másnap találkoztak a cuccok visszaadása miatt és utána el is tűnt,úgyhogy valószínűleg megtette.

Meg olyanokat is ismerek,akik sikertelenül próbálkoztak.

2014. dec. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Egyetemi csoporttársam, srác, hotelszoba, kilincs...

Igazán meglepődtem, mert az egyik legextrovertáltabb egyén volt, teljesen meglepett, még visszagondolva is olyan hihetetlen az egész így közel 10 év távlatából.

2014. dec. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
13., és akinek nincsenek haverjai?
2014. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

13. vagyok:

Akkor pultoslány? elmész karate szakkörre és ismerkedsz?

Elmész a templomi közösségbe? Munkatársak? Ha meg nem bírsz mozogni, akkor öngyilkos sem tudsz lenni


karate, falmászás, néptánc, konditerem, melóhely,

ezernyi lehetőség van ismerkedni

legtöbbször talál az ember egy kedves embert

2014. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem sokkal nagyobb bátorság szembe menni az életösztönnel. Nekem eddig sose ment,csak félig részegen de akkor is összeszedtek valakik. Én mindenkire felnézek,akik ezt meg tudták tenni.
2014. dec. 15. 00:47
 19/40 anonim ***** válasza:

17. az öngyilkosság azért talán még menne

nem is annyira a szakítás miatt, csak az elszigeteltség miatt

2014. dec. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Igen, én.
2014. dec. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!