Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki öngyilkos lett egy szakítás után?

Figyelt kérdés
Főként az érdekelne,hogy ismerősötök vagy saját magatokkal történt-e ilyen hogy a párja öngyilkos lett.
2014. dec. 15. 00:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

jogod van gyávának lenni, és a gyáva ember is ugyanolyan ember, mint a bátor ember, de az öngyilkos ember, aki a nyomás elől menekül nem bátor. gyáva. Persze lehet méregetni, hogy kinek milyen terhe van, valakit az apja erőszakol nap mint nap, valaki a családját látja el, valaki meg csak egy elkényeztetett kamasz aki nem akarja,hogy végetérjen a semmittevés


De szerintem egyik sem nevezhető bátornak, ha ledobja magáról a terhet, nem pedig megoldja, vagy ha nincs megoldás, viseli és várja ,hogy vége legyen.


Mi lett volna, ha a szocializmusban mindenki öngyilkos lett volna? vagy a haláltáborokban? ők a bátrak?

2014. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
ha hagyod magad mit vársz? inkább megölnéd magad, minthogy otthagynád ezeket a piócákat?
2014. dec. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Akkor ne tedd azt.Kapnak nyugdíjat.
2014. dec. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Még egyszer had mondjam el:


NEM AZT MONDTAM, HOGY MI A JÓ DÖNTÉS

A bátor nem = jó és a gyáva sem = rossz !!!


Csak annyit mondtam, hogy kibújni a teher alól nem bátor döntés

2014. dec. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ismerősöm, aki nő miatt lett öngyilkos.

De nem éri meg, egy nőt el lehet felejteni egy év alatt.


Amúgy mondjuk egy halálos betegség az már ok az öngyilkosságra.

2014. dec. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%

Majdnem az lettem, de tudod, igaz az a Facebookon terjedő nyáltengerbe bugyolált közhely, hogy "mindent azalapján ítélj meg, hogy öt év múlva számítani fog-e". Három éve történt, de már most sem számít. Az adott személy egyáltalán nem hiányzik az életemből, magamon meg csak nevetek, hogy hogyan lehettem ennyire hülye. :')


Amúgy szerintem egy bizonyos kor felett mindenki gondolkodott már azon, amit itt a kérdező meg egyes emberek feszegetnek. A legszebben - és legkaczifántosabban persze - Hamlet "lenni vagy nem lenni" kezdetű monológja fogalmazza ezt meg. Csodálatos, és valahol mélyen szomorú is, hogy négyszáz éve írták ezt le, de akkor is aktuális volt, és ma is az.

2014. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

A szépség relatív.


A családod, ha nem szeret, nem tisztel, nem besül, miért tartod el mégis őket Te? Te szereted őket még ezek után is? Tűnj el jó messzire tőlük, folytasd valahol máshol az életedet, ha van rá lehetőség. Spórolj rá, kollégiumba is beköltözhetsz havi kb. 15.000-ért, van egy ismerősöm, aki már 10 éve ezt csinálja és tök jól megvan.


Az öngyilkosság helyett inkább kezdj valamit az életeddel, ne törődj azokkal, akik minden erőfeszítésed ellenére csak meggyaláznak, nem becsülik a munkád.

2014. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
A családom.. talán még azt lenyelem,mert azért ők is eltartottak. Az a legrosszabb,hogy minden ember szapul folyamatosan csak a rossz tulajdonságaim hangoztatják és elrontják a kedvem. Pedig én jól érzeném magam, se pénz se semmi nem kell nekem hozzá hogy boldog legyek. Tegyük fel ér valamilyen kudarc, pl most nem vettek fel arra az egyetemi szakra,ahova akartam menni és lehülyéznek stb. jaj most mi lesz stb. Közbe én tök jól érzem magam,hogy most gyűjthetek pénzt,van időm átgondolni mit is szeretnék. Mégis minden dolgot negatívan állítanak be nekem,unom!
2014. dec. 15. 14:50
 39/40 A kérdező kommentje:
jaj ez kicsit ellentmondásosan hangzik,tehát ha megvannak az alapszükségleteim stb akkor nincs szükségem 80ezres táskára,hogy boldog legyek,nyilván pénz nélkül nehéz lenne életben maradni :)
2014. dec. 15. 14:51
 40/40 anonim ***** válasza:
Szia! Élsz még? :D Sikerült megoldódnia a problémáknak? :)
2016. ápr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!