Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki öngyilkos lett egy szakítás után?

Figyelt kérdés
Főként az érdekelne,hogy ismerősötök vagy saját magatokkal történt-e ilyen hogy a párja öngyilkos lett.
2014. dec. 15. 00:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
18%

Na kérdező puncihuszár!

13. vagyok, és szólok, hogy hülye vagy. Igen, lehülyézlek.


Nem bátorság szembemenni az életösztönnel. Ha azt veszed amikor itt ülsz óra milliókat, és szüleid tartanak el, ekkor sem élsz. Csak egy evő szaró gép vagy. Ilyen életfelfogásból tvábblépni oda, hogy leállítod magad, ezt az evő-szaró gépet, nem nagy kunszt. Nem hiányzol senkinek.

Rávenni magad, hogy annak ellenére, hogy K RVÁRA semmi értelmét nem látod, kedved sincs hozzá, elmenni melózni, fejleszteni magad, megerőszakolni magad nap mint nap, FELELŐSSÉGET VÁLLALNI A TETTEIDÉRT ÉS A N E M Tetteidért : na ez bátorság.

Ha őszintén kiállsz, és szembesíted magad és másokat azzal, hogy te mekkora szar voltál eddig / vagy és változni akarsz -> és ha tényleg nap mint nap megerőszakolod magad a változás érdekében (baromi nehéz, folyton küzdök magammal, mert gyárilag hibás vagyok) na ez bátorság. Egyet tudok magamról, minden millió hibám van, de bátor vagyok, mert szembemegyek.


Milyen egyszerű leállítani a motort. Asszed én nem próbálkoztam vele? de igen. És nem féltem. Egy percig sem.

A felelősségvállalás sokkal félelmetesebb és nyomasztóbb dolog, mint a halál. A halál megkönnyebbülés.


És végsősoron a felelősségvállalás is megkönnyebbülést hoz, hiszen ha odafigyelsz magadra, és van némi értelmed is, javul az életed és jobban érzed magad -> megkönnyebbülsz


csak míg az öngyilkossággal elmenekülnél ettől a hosszú K.HOSSZÚ!!! és sz r folyamat elől, addig a felelősségvállalással bevállalod


Nézd meg a hét mesterlövészt. Van benne egy remek jelenet, mikor csárlsz bronson elfenekeli az egyik helybéli kisgyereket, mert legyávázza a fegyvert fogni nem merő szüleit.

Abból majd megérted.

2014. dec. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Öngyilkosnak lenni is nehéz, és kell hozzá valamiféle bátorság. De ahogy írja az előző, "megerőszakolni" magad minden nap annak érdekében, hogy fejlődj, az sokkal nehezebb, sokkal bátrabbnak kell lenni (és sokkal hosszabb ideig).
2014. dec. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Figyelj nem a szüleim tartanak el már régóta ugyanis dolgoznom kell heti 60 óra felett,hogy én tartsam el őket. Nem kívánom senkinek ezt a családot,ahol a szeretet legkisebb szikrája sem jelenik meg még karácsonykor sem. Nem bírom elviselni,hogy sikertelen vagyok mindenhol,azt sem hogy ennyire nem szeret engem senki. Egy kedves szava nem volt hozzám hónapok óta senkinek. Még csak kihasználni/megdugni sem akar senki mert szép sem vagyok. Sminkelhetek,tanulhatok,sportolhatok csinálhatok én akármit.
2014. dec. 15. 00:58
 24/40 anonim ***** válasza:

kettő ilyen esetről tudok az ismeretségi körömből, az egyik az osztálytársam anyjának a munkatársának a lánya, felvágta az ereit a fiú miatt

a másik anyám munkatársa volt, akit otthagyott a felesége és felakasztotta magát a lakásba

2014. dec. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
38%

"Egyébként szerintem sokkal nagyobb bátorság szembe menni az életösztönnel."


L**szt.

2014. dec. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
6%
Én szívesen megduglak.
2014. dec. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

és továbbra is én vagyok:

Nem zavar, ha valaki öngyilkos. Nem nézek rá sehogy. Még gyávának sem tartom, mert a gyávaságnak sincs értelme szerintem (nehezebb eset vagyok bárkinél). De a jelen szociális világ értelmében bátornak nevezni az öngyilkost abszurd. Ennyit mondok


És nem mondom, hogy ne legyél öngyilkos, azt csinálsz amit akarsz. Nem érdekel, és senkit sem kéne ,hogy érdekeljen.


Több oka is lehet az öngyilkosságnak. A legáltalánosabb a hiszti. Hisztiből, hogy a világ lássa, hogy szenvedek (nem anyázok nyugi, én is évekig éreztem ezt a hisztit és csináltam is, és annyiszor azzal nyugtattam magam, hogy most felvágom az ereim és szüleim sírnak, meg a kbszott barátnőm is sír meg mindenki és akkor majd látják ,hogy nennyire szenvedtem) ilyeneket gondoltam én is


és így mondom neked, hogy hiszti. Én még tudatában is voltam annak, hogy ez csak hiszti, még is így éreztem a dolgokat jónak. Mást akar az ember lelke, mint az agya, szar egy dolog, de ha csak tényleg nincsen nagyon félrehuzalozva az agyad, akkor szerintem húzd ki a dugót a falból, kelj fel minden nap reggel 6-kor (feküdj le 10-11kor) és kezdj valamit csinálni. Álmodozz. Merj álmodozni. KEresd meg a hiúságod.

Minden irodalmi műben meg filozófiában meg lótúróban előjön az arany középút.


Hiúság az élet szeretetéhez kell! Hiszen nem lehet totális (tényleges) Mr. Obviousként leélni HOSSZÚ életet, mert időközben rájössz, hogy nincs értelme. Ha pedig van benned elég hiúság, akkor találsz valami életcélt (ami ugye szintén teljesen értelmetlen) de te már hiszel benne, hogy neked az jó lesz, ha azt eléred és akkor már megy a fogaskerék. Ha persze túl hiú vagy akkor a sok álmodozás, türelmetlenség, az önmegtartóztatás hiánya és a vágyaid közti csapongás nem engedi, hogy hosszútávú tervek mellett elkötelezd magad, emiatt sok szék között padalá esel (most én itt tartok asszem)

2014. dec. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok: Képtelenek dolgozni a család többi tagja? (Rettentően sajnálom, ez elég patthelyzet) Te tartod el őket?


TE TARTOD EL ŐKET?


ÉS ERRE MONDOD AZT, HOGY BÁTORSÁG ÖNGYILKOSNAK LENNI???


O.o szintén nem arról beszélek, hogy jó-e vagy rossz

DE HOGY BÁTORSÁG?

Bátor ember az, aki leteszi magáról a terhet?


Figy, képzeld el magad, hogy egy csőben vagy és hurcolsz egy nehéz vasgolyót. Nem lehet megfordulni forogni, semmit sem lehet a csőben. Bátor dolog ott öngyilkosnak lenned és hagynod az egszet a pcsába? Nem az a bátor, aki az ORBITÁLIS SZOPÁS ELLENÉRE totálisan kiszipolyozza magát és ha kell a végtelenségig teszi a dolgát?

Persze nyugodtan hagy magukra a szüleidet, én nem foglak hibáztatni, senki sem szeret szenvedni, én sem szeretek, az élet meg eleve el van bsz va


de azt ne mond, hogy ezzel bátor vagy

2014. dec. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Nem akarom amúgy,hogy más lássa a halálom csak el akarok tűnni. Nem tervezek érfelvágást sem felakasztást meg semmi undorítót. Csak el akarok innen tűnni,így nincs értelme ha senki se szeret. Valaki varászütésre tüntessen el,ezt akarom.
2014. dec. 15. 01:09
 30/40 A kérdező kommentje:
Ne mondja nekem senki,hogy az a normális életvitel,hogy mindenkit én tartok el és ezekután még engem cseszeget mindenki. Bátran hagyjam vagy mi a fene? Komolyan az legyen az életem célja,hogy bátran szenvedek?
2014. dec. 15. 01:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!