Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 'Rendes' lányok, mik a tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Rendes' lányok, mik a tapasztalatotok a pasikkal?

Figyelt kérdés

Mindig olvasom itt,hogy a rendes pasik nem kellenek,meg el vannak utasítva stb.

Kíváncsi vagyok a lányokra ezért.

Megbecsülnek titeket?


2014. dec. 15. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10: Ez nem feltétlenül igaz, én is magabiztos voltam, elmondom a véleményem, ha kell, a csaj barátnője mondta is nekem, hogy a csaj mennyit áradozott rólam, hogy határozott vagyok, el lehet velem beszélgetni stb., legközelebb meg már nem voltam elég jó neki. Sokszor a nők maguk sem tudják, hogy mit is akarnak, én ezt tapasztaltam, és szétteszik a lábukat egy nagydumásnak, aki lehet, hogy kevésbé "értékes", de jobb a szövege és a stílusa.
2014. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10, hát én úgy vettem észre, hogy a jó duma meg a jófejcsávóság többet ér. Persze a magabiztosság is nagyon fontos.
2014. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#10, de sokadrangú, mert ha az amiről te beszélsz nincs meg, vagy nem olyan mértékben ahogy te szeretnéd akkor a többi nem számít, max havernak lesz jó a srác.
2014. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, megbecsülnek. Mivel elég jó emberismerő készséggel rendelkezem, így messziről elkerülöm a taplókat. Eddig bejött, soha senkiben nem csalódtam. A szakításaim azért voltak, mert ráuntam a kapcsolatra, vagy az adott személyre. De nem bántottak soha, sem lelkileg, sem fizikailag, nem hazudoztak, nem csaltak meg - illetve ha igen, ügyesen, hisz sosem derült ki.
2014. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
'rendes' lányok közé sorolnám magam, és általában engem is kihasználnak, megbántanak...És még mindig nem tanulok a hibáimból, hogy a bunkó, nőcsábász pasikat elkerüljük... és itt nem a szexre gondolok, h úgy használnak ki.
2014. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!