Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek szünetet?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, h mit érzek a párom iránt. 4 éve vagyunk együtt (távkapcsolat, 3-4 havonta találkozunk) és az utóbbi időben egyetem mellett dolgozik és pont abban az időben, amikor beszélni szoktunk (máskor nem jó, mert én is egyetemen vagyok). Utoljára (egy időben) 2 hete beszéltünk, azóta csak üzeneteket hagyunk egymásnak és már elegem van belőle. Nem tudom, h még szeretem-e vagy sem, h lesz ez jobb vagy sem, most sok a szerelmespár is odakinn és nekem a szívem szakad őket nézni, rettentően dühös vagyok... és kétségbeesett. Ha nekiállok hisztizni, akkor azt mondja mindig, h legyek erős és kész. Kérjek szünetet, h átgondoljam a dolgokat? Valójában miről kellene gondolkodnom? pl. arról, h hogyan nézne ki nélküle egy napom, mint pl. mindig?

köszi!

22/N


2014. dec. 15. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek a szünetnek kérlek magyarázd el mi értelmét látod. Mert akik szünetet kérnek ott mindig félrekúrás a vége. Nem értem ha nem érzel semmit akkor miért nem hagyod ott vagy ő téged. Ennyire nem lehetsz döntésképtelen.
2014. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit gondolkodni, a távolság mindig megöli a kapcsolatokat.
2014. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat nem működő modell.

Ha nem tudtok gyakrabban találkozni, nincs értelme erőltetni.

2014. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi

a szünetet azért gondoltam, h pár napig nem írnék neki és tisztázódnának a fejemben a dolgok,

2014. dec. 15. 20:11
 5/8 To7ka ***** válasza:

Szünetet? Annak mi értelme? Anélkül, hogy kérnéd, ez már így is egy szünetnek tűnik! 22 évesen mi az, hogy szünetet kérni? 15 éveseknél még oké.. Biztos vagyok benne, hogy letudod tisztázni magadba az érzéseket, és nem kell a vizsgaidőszak közepén, amikor dolgozik is azzal bosszantanod, hogy most szüneteltek. Magadat se. Gondold át, meddig tart ez az állapot. Mikor végeztek pl, mi lesz nyáron. Ha ennek az állapotnak vége, kezdhettek-e közös életet, és akarod-e, közelebb kerültök-e egymáshoz. Akarod-e... És ha van bármi ilyen előrelátható cél amit akarsz, megéri-e kivárni?


Kb ennyit. Szünet nélkül, átgondolod most, alszol rá egyet, holnap átgondolod újra, és hozol egy döntést. Bárhogy döntesz, mindkettőtök számára könnyebb lesz. Szünet...

2014. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szünet nem jó semmire csak indikátora tul.képpen a küszöbön álló szakításnak, tapasztalatom szerint. De a leírásod alapján furcsa is lenne hiszen az egész kapcsolat egy nagy szünet, nem? (3-4 hó/találkozás)

Ha nem lehet másképp megoldani mondjuk fizikailag vagy egyéb okokból akkor ez így nem túl jó = kevés.

2014. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, tudom, h én írtam ki a kérdést, de megkérhetnélek, h finomabb válaszokat adjatok? (most vagyok kifelé egy mély depresszióból, és hosszabb kórházi kezelés után)
2014. dec. 15. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Finoman válaszolva beszéljétek meg, ha lehet élőben és közösen jussatok közös döntésre.
2014. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!