Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg szakító ok lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg szakító ok lenne? Vagy miért csinál ekkora cirkuszt belőle?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve vagyunk együtt a barátommal, de az anyja az elmúlt pár hónapban egyik napról a másikra megváltozott. Elkezdett a hátam mögött kibeszélni, nyíltan puffog, ha én kapok valamit a fiától, ő meg nemé, és nem kínálom meg belőle őt is, k_rvának nevezett, meg " a kis p_csát kell állandóan fuvarozgatni" meg közölte, hogy miért engem kényeztet el, amikor én csak a s_ggemet adom a kapcsolatunkba, semmi mást..... stb...

(a teljesség igénye nélkül...)

Ezen én úgy érzem, hogy jogosan háborodtam fel, és (még nem élünk együtt) úgy döntöttem, hogy nem megyek többet hozzájuk.

Igen, de a barátom külföldön dolgozik, és kéthetente jön haza. És amikor hazajön, mivel hozzák, ezért oda viszik hozzájuk. És legközelebb éjjel ér haza. Megkért, hogy menjek át hozzájuk, és várjam ott, mert hogy mennyire hiányzok stb.. Aztán mondtam neki, hogy nem szeretnék az anyjával találkozni, sem beszélni egyetlen szót sem, így nem szeretnék oda menni hozzájuk. (20 km-re laknak tőlünk)

Ezen pedig akkora cirkuszt kezdet el kerekíteni, hogy mekkora egy bunkó vagyok, hogy ennyit sem vagyok képes megtenni érte, meg neki nem kell olyan kapcsolat, ahol az élete két legfontosabb embere utálja egymást. (hozzáteszem, hogy nekem SOHA egyetlen rossz szó sem hagyta el a számat az anyja felé.) És érezzem magam megtisztelve, mert még kiabált is az anyjával amikor azokat a dolgokat mondta rólam. És persze azon is kiakadt amikor mondtam neki, hogy szerintem ez alap lenne, hogy megvéd..

És ezen kattogott órákig, hogy miért nem vagyok képes megnyugodni, amikor az anyja biztos nem úgy gondolta.. meg már próbált szépíteni, de ezen már nem lehet, mert hallottam amikor az anyja kijelentette, hogy ő márpedig nem fog bocsánatot kérni tőlem semmiért.

És addig addig, amíg már közölte a barátom, hogy akkor keressek mást, de azt tartsam szem előtt, hogy egyetlen pasi sem fogja hagyni, hogy utáljam az anyját, és így viselkedjek (hogy nem akarok találkozni?!?..)


Ez normális? Vagy tényleg én vagyok a hibás? Tudom, hogy túl büszke vagyok, de ha fele ennyire lennék, akkor sem hagynám, hogy alaptalanul akárki így beszéljen rólam a hátam mögött, utána meg, mintha semmi sem történt volna vigyorogjon a szemembe...

Mondtam neki, hogy nem fogom választás elé állítani, csak gondolkodjon el az életéről, hogy mit akar. Nekem nem kell egy anyuci pici fia.

Segítsetek. Mit csináljak? Hogyan magyarázzam meg neki? Fogalmam sincs, hogy mi legyen...

én L20, a barátom F23


2014. dec. 16. 08:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Alberletben. Egy 23 eves ember torekszik az onallosagra. En akkor is elkoltoztem volna otthonrol ha minden fillerem elment volna alberletre.


Anyagi okokra hivatkozni egyszeru kifogas. Amugy is kulfoldon dolgozik, lenne penze egy kis egyszobas lakast kiberelni.


Es akkor nem anyucihoz menne haza.

2014. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
Idiota vagy
2014. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Anyagi okokra hivatkozni egyszeru kifogas."

Nem olyan egyszerű kifogás az... inkább a magyar valóság. Hol élsz te?

Legritkább eset, hogy albérletben laksz és még félre is tudsz tenni... Ja persze lakhatsz egy életen át albérletben, csak akkor a fizetésen nem elhanyagolható része megy a levesbe és ezen felül semmit nem tudsz a gyerekeidre hagyni. Na, nagy önállóság, szuper...


És akkor öngondoskodásról nem is beszéltünk!

Fizess albérletet, gyűjts lakásra, és még tegyél félre, mert nyugdíj már nem lesz, ugye-ugye öngondoskodás, kérdés ki az istennek van erre pénze?... És még alapíts is családot, tök reális Magyarországon mostanság, mi???

2014. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Anyagiakra hivatkozni csak kifogás"

Szeretem az ilyen burokban élő embereket

2014. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

Ki mondta hogy kotelezo felretenni?


Majd 35 eves korodban is anyaddal laksz egyutt, mert ugy kedvezobb?


Aztan meg csodalkozol hogy jonnek az ilyen problemak, es meg a csajodat sem tudod rendesen megdugni, mert anyuka fulel a szomszedban.


Nekem az onallosag minden egyebnel elorebb valo. Mondjuk en 18 evesen elkoltoztem egy masik varosba, onnantol kezdve onallo vagyok, szuloi kontroll nelkul, ezert nem tudom elkepzelni hogy 23 evesen otthon lakjak anyammal, aki belebeszel a kapcsolatomba.

2014. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

vannak olyan esetek, amikor nincs mas megoldas, mert mondjuk az ember egyetemista es a szulei tartjak el.


De itt errol szo sincs, a ferfi kulfoldon dolgozik. Legalabb van egy cel, hogy mikor koltozik mar el az anyjatol?

2014. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem te vagy a hibás.

A párod hazudni akart neked, hogy eltitkolja, amit az anyja rólad gondol. Ráadásul gondolom tisztában van vele, hogy nem csináltál semmi rosszat, az anyja meg random elkezdett téged csesztetni. Én tuti otthagynám, hogy akkor éldegéljen az anyjával párkapcsolatban, ha ennyire nincs agya.

Azt meg hozzátenném, hogy normális férfi -igaz nem szívesen- de elfogadná azt a tényt, ha a barátnője ilyen esetekben nem akarna az anyjával találkozni.

2014. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Igen, ki merem írni, hogy mennyit költ rám. Viszont én magamra, az ő pénzéből egy fillért sem költök. Nem várom el, hogy ajándékot vegyen, vagy akármit. Havonta átlagban maximum 5 ezer forintra tippelnék, amiből pizzát rendelünk, vagy vesz nekem 1-1 tábla csokit. Esetleg valami apróságot, de nem ennél nagyobb összegben.


Kedves 8-as. Senkivel sem láthatott meg engem az anyja "andalogni", mert 1. 20 km-re lakik tőlem, 2. maximum havonta 1x hagyja el a faluját, hogy abba a városba hozassa magát vásárolni, ahol én lakok, 3. soha nem "andalognék" más férfiakkal, ha tudom, hogy van barátom aki szeret.

És, igen, nem egész nap szexelünk, sőt, csak este, amikor már feltételezzük, hogy senki nem szeretne ránkrontani. Így simán van ideje az anyjának is vele lenni. De az sem jó, ha el akarja vinni őt vásárolni, mert a legutóbb az anyja a saját húga miatt kapott féltékenységi rohamot, mert a párom közölte vele, hogy oké, beviszi másnap reggel vásárolni, de nem csak őt egyedül, mert a húgának (az anyja húgának) is van arra dolga, és akkor így mindenki meg tudja oldani egyszerre, és olcsóbban is jön ki, főleg hogy a húgáék elég szegények.. Erre elkezdett kiabálni meg bőgni, hogy miért kell mást is vinni, amikor ő nem akarta, hogy más is menjen, mert ő egyedül akart csak menni. És úgy viselkedett, mint egy hisztis 3 éves.


Én még nem dolgozok, hanem iskolába járok, de nyártól dolgozok én is, és akkor terveztük az összeköltözést is. Viszont az új álláspont szerint, ő ugyan úgy haza akar majd jönni havonta, nem csak M.o.-ra, hanem a családjához..

2014. dec. 16. 10:15
 19/21 anonim ***** válasza:

"Ki mondta hogy kotelezo felretenni?"


Senki. Nem is kötelező, csak enélkül nem tudod megalapozni a jövőd, nem tudsz családot alapítani és ha jön egy váratlan kiadás, akkor az padlóra küld, stb...

2014. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mama pici fia. Mindig is az anyja mögé fog szorítani. Szerintem igazad van. Nem kell olyan emberrel jópofizni aki ler...bancozik és hasonlók. Én sem mennék anyósomhoz, ha tudnám hogy nem kedvel. Pláne ha ilyeneket mondott volna, mint neked.

És a férjem teljesen egyetértett velem abban, ha nem bírna anyós, akkor csak ő járna hozzá látogatni, én nem. (Amúgy nem tudok róla hogy utálna)


Szóval jobban járnál ha te dobnád őt, és keresnél egy FÉRFIT. Akinek agya is van, és felfogja, hogy nem kell szeretnie 2 vad idegen embernek egymást csak az ő kedvéért. És neked nem kötelességed nyalizni, se jópofizni, ahogy az anyukának sem. Ha ilyen a nő akkor ilyen és kész. Ha a srác szakítani akar ezért, akkor nem szeret téged.

2014. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!