Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azzal jön hogy "keress egy barátnőt" mintha 10 éve nem ezzel próbálkoznék. Miért kérdezgeti mindenki tőlem hogy miért nincs párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Huszas éveiben járó férfi vagyok, biztos egzisztenciával. Folyamatosan kapom már évek óta hogy "inkább keress egy barátnőt, csajozz". Miért nem csajozol? Miért nincs barátnőd? Meleg vagy? Nagyon kellemetlen, bárhova megyek, mindenki ide lyukad ki.


Nem vagyok meleg, csak hiába próbálkozom a nőknél. Barátként néznek rám bárhogy is közeledek vagy azzal ráznak le ha nem akarják megmondani hogy nem jövök be hogy legyünk haverok.

Ápolt vagyok, jól öltözködök, sportolok, stb. Nem vagyok igénytelen.

Amúgy sok nő barátom van, mind akinél próbálkoztam az lett. Magyarul mindegyikük bírt mint embert, de nem jöttem be mint pasi.


Nem hagy békén senki amiatt hogy nincs kapcsolatom. Észrevehetnék hogy nem rajtam múlik! Szüleim, idősebb családtagjaim azért hiszik hogy meleg vagyok, mert az ő idejükben akinek jó munkája volt és "szebb volt egy fokkal az ördögnél" az bárkit találhatott magának. Mivel jó keresetem van, ezért nem értik hogy miért nem állnak sorba értem a nők. Ezért szerintük titokban meleg vagyok.


Kellemetlen mostanában hogy pl. barátaim esküvőjére ha meghívnak, kénytelen vagyok egyedül menni. A női barátokat hiába kértem meg hogy haveri alapon jöjjenek el kisérőnek, nem akartak mert nehogy azt higgye valaki hogy egy pár vagyunk. Kelletlen lett volna nekik.


Miért kötelező hogy párkapcsolata legyen az embernek? Ha eddig nem volt, akkor ki tudja, lehet nem is lesz. Én próbálkozom továbbra is, de már nem zuhannék össze ha nő nélkül maradnék örökre.


Az az elméletem hogy egyszer nekem is kell lennie majd egy páromnak. Főleg miután a mostani korombeli csajok majd elválnak, kiélték magukat, lehet hogy többre fogják értékelni a megbízható belső tulajdonságokat és az anyagi biztonságot mint a külsőt.



2014. dec. 16. 13:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A nőknek sem egyforma az ízlése. Ez egy hülyeség, hogy az. Nekem pl egy olyan női ismerősöm sincs, akinek a pasijára azt tudnám mondani, hogy na, ez nekem is bejön. Pedig elég különbözőek. (mármint azok a férfiak akiket én láttam)


Nekem amúgy is elég sajátos ízlésem van. Nem jön be pl a túl izmos test, és a kockás has sem. Bármennyire hihetetlen. Inkább a mackós alkatot szeretem.


Nekem pl nem jönnek be az ilyen majd mindenki által ajnározott pasik, pl Brad Pitt, George Clooney, és hasonlók. Az én ízlésem szerint ők nem helyesek, pedig a nők 90%-a jó pasinak tartja őket. (félreértések elkerülése végett nő vagyok)

2014. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

''1. nekünk messze nincsenek akkora elvárásaink külsőre, mint a nőknek''

OMG a pasiknak MINDIG több elvárásuk volt a külsőre, elvégre egy nőnek 1-2 'ideális' évtizede van, amikor még szép,fiatal,evolúciós szemmel nézve akkor hozhatja világra a legerősebb utódot...stb stb. Mióta csak kényszerházasságok köttetnek a Földön évezredek óta sosem az a kérdés mekkora a kérő mellizma,csak a lány legyen fiatal és szép, a pasinak meg nem lényeg a külseje meg a kora, elég volt ha pénze van. Mai napig azzal nyitnak a srácok hányévesvagy,hánycentivagy,hánykilóvagy... a nők meg kb olyanokkal h mi a horoszkópod,ennyit erről. :D

2. ha belsőre nagyon bejön egy nő, akkor külsőre is szebbnek látjuk - erre a nők képtelenek

Ez nem igaz. Ha a másik belsejébe szeretsz bele nem fog zavarni a külseje, ez teljesen nemtől független dolog.

3. nőből mindenki tetszik valakinek, mert a férfiak ízlése különböző, a nőké viszont szinte teljesen egyforma.

Ezt már előző hozzászólók is megcáfolták, de megintcsak evolúciós dolog ez,hogy egy férfi nem, vagy jóval kevésbé válogat a nők között, elvégre minél többfelé szór magokat annál nagyobb eséllyel örökíti a génjeit. :)

De mindkét nemnek van egy alap ösztönös vonzalma bizonyos dolgok felé (nagy mell=termékenység, kidolgozott férfitest=védelem,biztonság) Ami persze nem mindenkit de a többséget érinti.

Na meg az aktuális kornak megfelelő ideál még a csapból is folyik a médiában. Mindkét nemnek tartanak top100 legszexibb listákat! :D

2019. ápr. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!