Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még hűséges rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még hűséges rendes lányok?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mi van velük,de nagyon hülyéket fogtam ki az elmúlt években,már elnézést.

25 éves vagyok,és általában ebben a korban keresek ismerkedek,vagy ha pár évvel még idősebb az se baj. de komolyan ahogy viselkednek. a legtöbbről akikkel ismerkedtem komolyabban kiderült,hogy mellettem még csomó másik van a képben,de volt olyan is,hogy barátnőimről kiderült,hogy megcsalt vagy más csávókkal találkoztak. átlagos hétköznapi lányok pedig,akik rendesnek vallják magukat. akkor hogy van ez? van értelme még hinni abban,hogy van olyan lány aki kibírja egy pasival évekig,vagy akár örökre,


2014. dec. 16. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kibújt a szög a zsákból.


Hogyhogy nem mehetsz oda valakihez csak úgy, aki megtetszik? Az utcán, a buszon, a szupermarketben, a ruhaboltban, mindenhol lehet kezdeményezni. Meg is találtuk hogy mi az, ami a világon az egyik legjobban korlátol téged.


Kb. egy kezemen megszámolható mennyiségű nőt ismertem meg a munkahelyről/suliból/barátaim által azok közül, akikkel dolgom volt valaha. Nem ismerek más módot a nőkkel való ismerkedésre, minthogy odamenjek egy nekem (és láthatóan kölcsönösen) tetsző ismeretlenhez éjszaka szórakozóhelyeken, nappal az utcán, boltban, stb. helyeken.


És tudod mennyi nő elérhető számomra? Az összes a világon. Nem vagyok arra bekorlátozva, hogy most jött-e valami új kolléganő, akire rá lehet hajtani, vagy arra hogy most milyen csajnak mutat be egy ismerősöm. Ez a világ egyik legjobb dolga ha odamersz menni ismeretlen lányokhoz és megszólítod őket. Nem téged akarlak szidni, de enélkül el sem tudom képzelni milyen sekélyesnek érezném az életemet.

2014. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van, sose volt pasim, nem hiszem h az én hibám, semmi baj velem, jelenleg is tetszik valaki csak neki, bár régebben kellettem volna, már nem kellek, isten tudja mért. Mindenki válógatósnak tart, de majd ha megtalálom az igazit, neki lesz a legnagyobb öröm, h ilyen "válogatós" vagyok a pasik terén, hisz nagy esély lesz rá h hűséges maradok.

24/L

2014. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én annak tartottam magam, de aztán én is megcsaltam az exem. Igaz, akkor már másfél hónapja nem találkoztunk, nem is nagyon beszéltünk, csak azt vártuk, hogy ráérjen egy találkozóra (távkapcsolat volt), hogy személyesen beszéljük meg, hogy vége, ne Facebookon, mert az olyan proli... De ő sosem ért rá, halogatta, minden fontosabb volt ennél, nekem meg közben alkalmam nyílt a szexre és megtettem. Másnap épp szólt, hogy akkor holnap tudunk találkozni, így a megcsalást követő 2. napon szakítottunk is valóban. Egy normális kapcsolatban még most is hiszem, hogy nem tennék ilyet, de ez már nem volt kapcsolat.
2014. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!