Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani fogok a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fogok a barátommal. Ugye jól teszem?

Figyelt kérdés

Én nagyon nagyon szeretem őt, és elméletileg ő is engem. Ennek ellenére mindig nekem kell átmennem esténként (kb. 15 percre lakunk egymástól), olyankor is nyomkodja a gépet, lolozik meg hülye játékokkal játszik, aztán én megunom és elalszok. Reggel felkelünk, fél óra múlva elkezd lolozni, és az sem érdekli, ha sírva kérlelem hogy ne játsszon, felöltözök és köszönés nélkül hazajövök. Rám se néz ilyenkor. Már mondtam neki rengetegszer, hogy nekem így nem jó ez a kapcsolat és rosszul érzem magam, és olyankor bocsánatot kér meg megígéri hogy változtat, de sosem tartja be. Állandóan sírhatnékom van mert annyit sem érek neki, hogy leszedje azt a sz.r játékot, vagy legalább addig ne játsszon amíg vele vagyok. Ugye az lenne a legjobb, ha szakítanék?

1 éve van ez kb., 3 és fél éve vagyunk együtt.

18/L


2014. dec. 18. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

És most másoktól vársz megerősítést?


Legyen, én dobnám!


De itt csak az számít, hogy Te akarsz-e egy ilyen kapcsolatban élni? Ha nem, akkor ne várj semmire! Már jelezted neki a problémát...

2014. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6 os vagyok. Még téged küld el hogy hozz neki szilvás gombócot? Mit képzel hogy a szolgája vagy? Úgy gondolom egy szeretni való lány lehetsz, de őszintén nem tudom miért tűrted ezt eddig egyáltalán :/
2014. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy erősen szenvedélybeteg lett és jelen pillanatban a játék fontosabb neki mint te.

Valójában fel sem tűnne nagyon neki, ha szakítanál, az ő életvitelében semmilyen változás nem lenne.

2014. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
(amúgy hol laksz, nekem is hozhatnál szilvás gombócot!) :)
2014. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gyorsan szakíts vele, minnél tovább halogatod, ez csak annál rosszabb lesz!
2014. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a szilvás gombócot, nekem is hozol?

Még biciklizni is szoktam nagyon sokat :)

2014. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ahogy már mások is írták, már rég szakítanod kellett volna vele, ha ennyire se vagy fontos neki és ilyen egyoldalú a kapcsolatotok. Van elég más fiú aki sokkal jobban megfog becsülni. Csak határozottan kell szakítani, és nem belemenni abba a csapdába, hogy n+1. alkalommal is elhiszed neki hogy változtatni fog ezen. Húzni kell egy határt.

36F

2014. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

20 éves lány vagyok, 20 éves kocka baráttal.

Nekünk hálistennek ritkán van ebből konfliktusunk. Mi általában jól megoldjuk, mondjuk én is imádok játszani, így sokszor az az otthoni program hogy együtt csapatjuk valamelyik játékot :P vagy nézem ahogy ő játszik, vagy közben csak ülök mellette és olvasok / animét nézek / körmöt festek / akármi.

Viszont van hogy ő is túlzásba esik, egy-egy nap mikor nagyon belendülnek a barátaival, és akkor tényleg reggeltől estig ki se lehet robbantani a gép elől. Ilyenkor azért szóvá teszem, megbeszéljük szépen, és hónapokra rendben vagyunk.

Leültetek már tényleg átbeszélni ezt? Mit mondott rá? Ha tényleg semmi jelét nem mutatja hogy változtatni akarna, akkor szakíts.

2014. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!