Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt lennétek így vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennétek így vele?

Figyelt kérdés

Mikor szakítottunk a barátommal, felment egy lányhoz filmet nézni és magához is áthívta (rá pár napra). Elvileg nem történt semmi, anyja is tudja bizonyítani. Aztán a r*banc megcsókolta, de barátom elhúzta magát tőle. Kb 4 hétig nem voltunk együtt. Emiatt szakítanom kéne? Nem bírom elviselni...

3,5 éve vagyunk együtt. L/20, F/21


2014. dec. 19. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Ezt Nektek kell megbeszélni. 3,5 év már szép hosszú kapcsolatnak számít 20 éves korban, üljetek le és beszéljétek meg merre hány lépés...
2014. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

szerintem ez még nem olyan nagy ügy

ha tényleg csak ennyi történt, akkor az nem az ő hibája és nem is kéne haragudnod rá

2014. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Végül is az ő hibája is, hiszen ő hívta át és ő ment fel hozzá.
2014. dec. 19. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Tehát már szakítottatok, aztán azt kérded hogy emiatt szakíts-e vele? Úgy jöttél vele össze megint hogy tudtad, hogy ez történt? Egyébként meg épp nem voltatok együtt, tehát a barátod szingli volt, szingliként az ember azt csinál amit és akivel akar. Ráadásul a barátod nem is csinált ezalatt semmit. Még a csókot se fogadta el a lánytól (aki nem tudom emiatt miért r*banc). Tehát bocs de ha ezt nem bírod elviselni akkor hülye vagy. SEMMI nem történt még úgy sem hogy épp nem voltatok együtt, akkor ha újra együtt vagytok szerinted történne valami?
2014. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
most tanácsot kérsz, vagy azt várod, hogy aztmondjuk amit valóban szeretnél? (szakítani)
2014. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

azért r*banc, mert barátom mondta neki h engem szeret, stb és mégis rámászott :) meg ő hívta át magához (leány)

engem leginkább az zavar, hogy ahogy egyből szakított, haza vitt mást....és nem várt vele.

2014. dec. 19. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szakítottatok nem értem miért vagytok megint együtt? Főleg,hogy Ő már más csajt hívott fel magához..
2014. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

mert hiányoztunk egymásnak.

Azt mondja, nem történt semmi..meg hogy csak mérges volt rám, azért csinálta.

2014. dec. 19. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:

velem pontosan ugyanez történt, csak fordított változatban.

másnap egy panelprolival randizott felvitte magához, leszopta,és szex is volt....

mindezt úgy, hogy a drága, megtiltotta nekem h más csajjal randizzak :D

szóval a válaszom NEM

a te esetedben is nem, mivel ahogy látom veled is az van h nem tudsz túllépni, és mindig eszedbe jut, ami mérgezni fogja a kapcsolatot.

én mennék tovább

20F

2014. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak itt nem történt semmi és nagyon szeret, azóta megváltozott. (Ennek már egy éve)
2014. dec. 19. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!