Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agyamra mennek a baratnoim!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyamra mennek a baratnoim! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
a baratnoim mind egy tarsasagbol valoak, es mar szepen lassan megromlott a viszonyunk es nem is tekintem oket annyira baratoknak, mert allandoan a kapcsolatomat kritizaljak!!! Tobb mint fel eve vagyok egyutt egy fiuval, nekem o a hercegem es legkevesbe se erdekel h masok mit gondolnak, de nem ertem a baratnoim viselkedeset.tudtommal tamogatniuk kellene nem pedig Kritizalni. Azt allitjak h nem illunk ossze bla bla meg h sztuk nem leszunk sokaig egyutt!!(ezt kb 1 honap utan kozoltek,azota is egyutt vagyunk)veszekedni se latnak minket, de egyikuk folyton faggat h na mikor jon, mikor talalkozunk, mit kaptam meg ilyenek, mintha ra tartozna... Azota vele is minimalisra csokkentettem a beszelgetest. Masikukkal teljesen ossze is vesztem mert elegem lett abbol h sertegeti a pasimat h "o biztos nem jarna vele" stb.. Ami eleg erdekes mert sztem nagyon is helyes a baratom, es tenyleg udvarias meg jofej..es latszik h szeret engem. Mikor kozoltem veluk h lehet osszekoltozunk akk meg fejemhez vagtak h hat ok biztos nem tennek mert kitudja milyen ember stb es el is vettek a kedvem azzal h huztak a szajukat. De igazabol mindenre huzzak a szajukat es nagyon elegem van!! Beleszolnak h milyen ajandekot vegyek neki meg ha barmi kis hibat elkovet egybol fujoljak h haaaat ez egetrengeto hiba. Szerintetek mi a fa**ert idegesitenek engem?! Miert jo nekik armanykodni?! 21 vagyok, a ket emlitett lany 18 eves

2014. dec. 21. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Első tippem az lenne, hogy irigyek. Nekik van barátjuk? Mert ha nincs akkor szerintem az irigység lesz az ok. Hagy őket a fenébe, szerezz jobb barátokat, mert ezek szerintem nem azok.
2014. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irigyek mások boldogságára ilyen egyszerű. Lányoknál ez nagyon gyakori és előszeretettel tesznek közbe ilyenkor, hogy utána ők legyenek a jó barátnők akik tudnak vigasztalni.
2014. dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát egyiknek nincs senkije, másiknak van egy kisfiú (aki semmiben sem különb a páromnál)

En is arra gyanakodtam de egyszeruen nem hiszem el h ilyen van, elvegre a barataim (voltak).

En sose lennek irigy mas boldogsagara. Ha latjak h nem hat meg amit mondanak akk miert nem akadnak le a temarol?!

Mikor kettesben raketdeztem egyikuknel h "figyelj am miert mondtad h a xynal nem illunk ossze?de lehet nem te mondtad" (direkt hozzatettem pedig tudtam jol h o mondta) azt felelte: jaj en azt az exedre ertettem csak te ertetted felre!

Pedig ku*vara nem ertettem felre de meg a kepembe is hazudott

2014. dec. 21. 23:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a két lotyót szájbarúghatom görivel?:))
2014. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szájba!^^egyiket vegleg menesztettem de a masik...

Továbbra is nyomja a dumát pedig eltelt egy pár nap, meg az arcok amiket vág néha...

2015. jan. 12. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Fuu basszál már be neki egyet mert én fogok :DD
2015. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ne figyelj rájuk. ha írnak, ne írj vissza, ha rád néznek, fordulj el stb. éreztesd velük hogy lesz@rod a véleményüket és abbahagyják.
2015. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!