Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz párt találni a mai világban? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista srác vagyok. Nem vagyok csúnya és kövér, egy átlagos kinézetű ember vagyok és egyszerűen senki nem akar velem szóba állni. Miért van az hogy a melegek nem akarnak már ismerkedni és mindenki csak a szexre hajt? Nem akarok 22 évesen egyedül maradni.

2014. dec. 22. 14:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom a "bi" emberekről alkotott véleményt, találkoztam már néhánnyal, és mindegyiknél érezni lehet egyfajta gépies/állatias szexuális étvágyat, ami rendszerint rövidre zárja az ismerkedést az irántuk táplált bizalmatlanság okán. Igazi meleg srácokkal ismerkedj, ha nem akarsz időt pocsékolni. Nem mindenféle "mongyuk én bi vok"; "(ri)bi"; "bikíváncsi"; "negyveneskezdőbifiú"; "kiváncsi-heteró-kipróbálnám"; "keresekfiútmindenjóra" fajzatokkal. Mert olyanok, mint a szirének.. csábítóak és vonzóak sokszor, de csak a húsodat akarják. :)
2014. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ezt én is észre vettem sajnos... mindegyik "arra" megy 25/f
2014. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én egyetemen felsőbbrendűségi komplexus miatt szoktam nem szóbaállni melegekkel, lehet többen vannak így, azért nem állnak veled sem szóba.
2014. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Azért nehéz párt találni mert a melegek java olyan, hogy minden pasiban szexet látnak. Ha pedig aztmondja, hogy találkozik veled de pont a tali idején talál egy izgatóbb padit akkor téged már le is pattint mert a szexibb test nagyobb élvezetet ad. Lány téren ugyan ez megvan csak ott lehet az is, hogy a lány lefekszik veled aztán ezzel a barátaid és közted vitát kelt vagy ráduszítja a pasiját állítva, hogy megerőszakoltad. Én senkiben nem bízok. Pasit nem akarok mert a szexnél többet érek, csajt meg azért nem mert okáldék ahogy a lányok java viselkedik és még egy lány barát is megforgatja a kést a szívedben ha az érdeke azt kívánja.
2014. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
(meleg kérdés)????????
2014. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

8, 14 - nem értek veletek egyet, mert nem így van.

Kérdező - nem mindenki csak a szexre hajt, nyugi, várjál egy kicsit, nem 22 vagy 40 évesen mész a sírba! ;-)

2017. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

13.:

ezt észrevettem, sajnos nem is nagyon tudtam ott ismerkedni.

2017. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
17: Sőt, senki nem volt nagyon kommunikatív - ilyen bunkók ma a tanulók?
2017. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!