Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Amennyiben 2 hete kidobott a barátnőm egyéb okokból, de a szerelem még megvan alapon és januárban szeretné átbeszélni a dolgokat átgondolva mindent a szituáció. Mennyire kellemetlen ha azóta 5 nővel is volt már kalandom?

Figyelt kérdés
Ti elmondanátok neki? Véleményem szerint, ahogy szakított velem én single státuszba kerültem, így azzal akivel és ahol akarom csinálhatom... Sajnos a nők ezt nem így értelmezik.. Így érdeklődnék ti miképpen látjátok a dolgokat?
2014. dec. 24. 23:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Idő, munka , program volt az egyéb indok.. ebből könnyen összerakható a kép... Nyilván, ha akarok még tőle valamit, akkor a B megoldás humánusabb, csak azzal nekem kell együtt élnem. Soha nem volt problémám új csajok felhajtásában, de egyelőre most pár napig még kiélvezem a lehetőségeim. Viszont szeretem még, de a kérdés az, hogy annyira, hogy tovább éljük életünket.. Amúgy jelenleg 26 vagyok, szóval nem lenne nagy tragédia, ha esetleg most kicsit kalandor státuszba kerülnék.. Csak 3 év az 3 év.. S nyilván nem szűntek meg az érzések, legalábbis részemről...S tudomásom szerint részéről sem!
2014. dec. 24. 23:29
 12/21 A kérdező kommentje:

10-es hsz..


Persze, hogy élvezem ennyi idő utána változatosságot. Mivel nem én választottam a helyzetet, így még lelki ismeretfurdalásomnak sem kell lennie. Viszont hosszú távon nem tesz boldoggá...Magányos tudsz ám lenni...

2014. dec. 24. 23:31
 13/21 anonim ***** válasza:
47%

Szegény csaj:( szörnyű pasi lehetsz, nem erdemled meg.

Paraszt.

2014. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönjük 46 %
2014. dec. 24. 23:40
 15/21 anonim ***** válasza:
46%
Micsoda Casanovával van dolgunk! Ez az ám az élet nagy problémái! Megsúgom, házasodni ne akarj, ha nem bírod ki, hogy ne kúrj félre. Oké, hogy ő dobott téged, de te kicsit sem bánkódtál ez miatt, hanem rögtön megdugtál 5 csajt. És még csak 3 évről van szó. Nagyon szeretheted, látszik. Tipikus "férfi" akinek az agya helyén is f**z van.
2014. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%

"nyilván nem szűntek meg az érzések, legalábbis részemről"


Szóval még szereted, 3 év az 3 év, de ahogy kidobott már is mentél baszni egyet? Férfi létemre mondom neked azt, hogy ez szánalom... Tudod mit jelent valakit szeretni? Hagyd inkább ezt a csajt, ez úgy se szerelem... Hiába van vége, ha kidobnak és szerelmes vagy, nem érdekel más, hiányzik, sajnálod a helyzetet, bármi is okozta a problémát.

Én szerettem a nőmet, és nekem anno idő kellett, nem tudtam volna minden este más nőt dugni, gratulálok az értékrendedhez...


Szereted b*zdmeg, ha kidob de szereted nem dugod bele minden lyukba a farkad, hanem szomorkodsz legalább 1 hónapot, hogy elbasztátok, kár érte... Ez nem szerelem...

2014. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Stílusodból azt veszem le, ha januárig lesz időd beszabadulni az éjszakába b*szol még néhányat addig... De azért januárba szívesen folytatnád vele, addig meg szabad vagy ki kell élvezni, ez a büntetlen időszak végül is ő dobott ki most bármit megtehetsz!


Ez kib*szott szánalmas, inkább most jöjjön néhány év kaland, én azt mondom! Fiatal vagy élvezheted az életet ez nem gáz, de ha szeretsz valakit és akarod vele folytatni, de addig is félreb*szol még néhányszor, na az viszont kib*szott gáz!

2014. dec. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg érdekes nálad a szerelem fogalma. Szerintem itt megszokásról van szó. A barátnőd egy állandó és biztos pont lenne akiért már nem kell sokat tenned viszont bármikor d*ghatod. Csak sajnálni tudom a csajt ha újrakezdi veled.
2014. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

2 hét alatt 5 nő? Azért ekkora adu ász nem vagy. :D

Kérdeztem már tőled, hogy csak nem a helyi k*rvákhoz van VIP belépőd?

2014. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit vagytok fent akadva a számokon... Köszönök minden véleményt.. Soha nem fizettem nőért és nem is áll szándékomban továbbra sem...
2014. dec. 25. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!