Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy idegesít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy idegesít, hogy mással is csetel rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már a barátnőjének tekint, pedig még csak egyszer taliztunk élőben, de nemsokára fogunk másodjára meg többször is. Kb 1,5-2 hónapja ismerhettük meg egymást az interneten. Tudok róla, hogy szokott 1-2 lánnyal csetelni rajtam kívül, de azt mondja, hogy csak barátok (egyik fiatal hozzá, másiknak barátja van). Az normális, hogy engem kissé zavar, hogy velük is beszél, amikor velem is egyidőben? Néha mondogatja, hogy az egyik csaj (aki mellesleg úgy néz ki, mint egy k*rv*, majdhogynem meztelen képei vannak fent fb-n) még csak 1 hónapja van együtt a barátjával, de már lefeküdtek, meg hogy ők erről beszéltek azzal a lánnyal, hogy az "én fiúm" biztos irigy ezért, mert hogy mi még nem feküdtünk le.. Meg azért is idegesít, mert néha már tudom, hogy velük beszélhet, mert vagy csak 1-1 smileyt ír vissza nekem, vagy csak egy szavas válaszokat, úgy értem, észre se veszi, hogy mit írok neki, mert gondolom rögtön csetel tovább azzal a csajjal.. Fel kellene hoznom neki ezt, hogy engem idegesít? Fiúk, ti hisztisnek tartanátok? Vagy akkor legalább ne írkáljon olyankor nekem, hanem beszélgessen akkor velük. 19 vagyok és lány.
2014. dec. 29. 00:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ezen a fiún kívül még van egy másik, akivel neten tartjuk a kapcsolatot, mert külföldön tanul, de csak heti 1-2x jó, ha beszélünk. Mással nem szoktam, és nem is szoktam ismerkedni újabb fiúkkal sem, mert nem látom értelmét. Miért tegyem, ha ott van nekem ez a fiú ?!
2015. jan. 1. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!