Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti megbocsájtanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megbocsájtanátok a barátnőtöknek ha Ő bevallja, hogy mással csókolózott amiután egy hetet nem láttuk egymást?

Figyelt kérdés
Beszélni akar velem és akar jönni hozzám , és mondta ,hogy nagyon hülye volt és szeret stbstb . Ti mit tennétek ? Szeretem őt és szerintem jár egy utolsó esély de ezután ha megbocsájtok akármilyen kis hibát elkövet szélnek eresztem. Úgy fogok tenni,hogy jól szégyelje magát és bánja meg ,szerintetek ez jó ötlet?

2014. dec. 30. 09:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Most szilveszterre még meghagyom szerintem de csak ha egy kis hibát is elkövet akkor vége ,megy a levesbe , nehezen fogja ezt jóvá tenni.
2014. dec. 30. 10:12
 12/19 anonim ***** válasza:
:D taknyosra szo*assad :D
2014. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Még szűz tudom ,semmi ilyenbe nem volt még része :D
2014. dec. 30. 10:14
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem bocsájtanék meg.Dobnám!
2014. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
csak előtte mondja,hogy szűz
2014. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hiába "gci a csávó", ahhoz, hogy ez megtörténjen két ember kell. Én hagynám ott a lányt nyomban.
2014. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kidobnám.
2014. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy ha egy hetet nem képes kibírni, akkor az tényleg nem éri meg a szenvedést. Mármint, én is most voltam egy hétig távol a páromtól, találkoztam a régi barátokkal, satöbbi, de rohadtul eszembe sem jutott volna, hogy bármiféle módon mással csókolózzak. A hűség döntés kérdése, hogy eldönti magában: "NEM". Ha a barátnőd nem így dönt, akkor felesleges még vele próbálkozni. Persze, mondhatod, hogy még egy kis gikszer, és vége az egésznek, de szerintem sokkal tisztább most befejezni. Fiatalok vagytok még mind a ketten, és ahogy látom, nem egymás mellett fogtok kikötni életetek végéig. Ezt kár így húzni... Szerintem. Nem azért, mert mással csókolózott, az annyira még nem nagy vétek, hanem mert egy hét távollét neki elég volt erre. Az elven van a lényeg, nem a tetten, szerintem. Nem volt képes nemet mondani, és tény, hogy nem a pasit kell szétverni, ha a csaj hűtlenkedik. Nem a pasinak kell hűségesnek lennie, a barátnőd van kapcsolatban.


22/l

2014. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kell mással csókolózni, amikor valakinek van barátja??? Ezt nem értem. Ilyen lány nekem nem kellene.
2014. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!