Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Kibírjuk?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt.Nagyon szeretjük egymást még nem csaltuk meg egymást.Most van egy olyan lehetőségem hogy kimehetek külföldre tanulni 1-2 évig.Nagyon jó lehetőség de viszont addig nem látnánk egymást:( Már voltunk egymástól távol 3 hónapig.De most 1 év.Én tudom hogy nem csalnám meg és én is bízom benne de akkor csak 1 év nagyon hosszú idő.Szerintetek ki fogjuk bírni egymás nélkül?Volt már valaki ilyen helyzetben?
2010. febr. 4. 11:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hogy én 19/L vagyok, ő pedig 22/F

Légyszi kort és nemet is írjatok köszi:)

2010. febr. 4. 11:08
 2/13 anonim ***** válasza:
elég kicsi rá az esély, de szurkolok nektek. Én két évig voltam távkapcsolatban, utána szakítottunk. Szóval szerintem maga a távkapcs sem működik 2-3 évnél tovább.
2010. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hogyha tényleg annyira szeret akkor biztos nem csal meg:)

de miert nem megy o is veled?

2010. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kolosszus22 ***** válasza:
Nem, nem fog működni, ez szinte biztos!
2010. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem.
2010. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Távkapcs működik ameddig a két fél szereti egymást - szóval saját tapasztalat alapján senkise ilyesszen meg másokat. Igenis működhet a dolog, arról van szó hogy mennyire nagy a szerelem a bizalom. Egyik ismerősömék 3 év után, suli miatt nem taliztak majdnem 1 évig és kibirták - Végigkell gondolnod a vágyakozásba nemhalnál e bele.. hogy ezt kibírnátok e.

22F

2010. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire éltétek már ki magatokat. Mindig vannak jobbak a másiknál. De ha te már elég jót találtál, akkor túl lehet élni a kapcsolatot. Legalábbis én ezt gondolom.
2010. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Halott ügy, távkapcsolat nem működik hosszú távon. 1 év meg elég hosszú!
2010. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekes tendencia, hogy a működik-e a távkapcsolat típusú kérdésekre adott igenlő válaszok soha nem említenek 1-2 évnél hosszabb időt. Ezek szerint ennyit még ki lehet bírni ha igazán szeretitek egymást, többet nem túl valószínű.

Személyes tapasztalat alapján a távkapcsolatok nem valószínű hogy csúf összeveszős szakítással érnek véget, inkább csak kihűlnek, elpárolognak. Mire a "tudom hogy nem csalnám meg"-től eljutsz odáig hogy "milyen helyes az a srác a szomszédból" Már a pasid (?) sem lesz igazán megsértődve, nehéz ugyanis komoly arccal megcsalásról beszélni ha valakit két éve nem láttál, túlestél (és bele is fáradtál ahogy kell) viszont minden féltékenységi rohamon a távkapcsolat harmadik hetében amikor is azt hitted azért nem lép be mesire mert mással van, pedig csak kikapcsolták nála a netet.

Könyörgöm ha mindenképp menni akarsz, előtte vesszetek össze rendesen, abban legalább van szenvedély.

2010. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is távkapcsolatban vagyunk/voltunk. Igazából nem tudom, hogy most jelen esetben mi is van közöttünk. Már 2 hónapja nem láttuk egymást és csak msn-en beszélünk és van, hogy telon is. Szóval ha igazán érzed azt, hogy kibírjátok akkor működik. Szóval az a lényeg én nem igazán hiszek ebben a távkapcsis dologban. :( 29/N.
2010. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!